Červen 2012

Jokers : Habartice B

9. června 2012 v 19:33
Jokers : Habartice B 10:0
Od začátku zápasu byli žolici lepším týmem .Na první gól se nemuselo dlouho čekat , ale i přes to habartice občas udrželi hru na středu. To ale netrvalo dlouho a přišla gólová smršť žoliků. Bylo videt že Habartice nechtějí hrát a tak byl tento tým potrestán 10 golovým přídělem.
Sestava : Urban > Gittler , Ismanický , Harda , Hrouda P > Pospíšil ( 45 Jech ) , Baborák , Heinzl ,Slivinskij >Hrouda Z , Le
Góly : Hrouda Z 2x , Le 1x , Baborák 3x , Hrouda P 1x , Slivinskij 2x , Jech 1x

Krásný Les : Jokers

2. června 2012 v 20:31
Jokers : Krásný Les 0:2
Zolici přijeli do Krásného Lesa v sestavě ve ktéré chybělo 7 hráčů ze základu. Žolici bojovali od začátku a dokázali držet krok s Krásným lesem . Nějaké šance nám nevyšli a přišl gól Krásného Lesa. Do druhého poločasu jsme šli za stavu 0:1 a hned zpočátku druhého poločasu přišel gól na 0:2.Žolici nic nevzdali a bojovali až dokonce .Krásny Les si výhru vykopal J . Přejeme Krásnému Lesu hodně štestí v okrese J
Sestava : Brož ( 80 Slivinskij ) > Beneš Petr (82 Vaňha) , Hrouda Pavel , Hrouda Zdeněk , Harda > Slivinskij ( 80 Hobza ) , Baborák , Heinzl ,Kvapil > Le , Urban (60 Jech)
ŽK: Baborák
PS:PRESIDENT JE S VÁMI SPOKOJEN A HRDÝ ŽE JSTE ŽOLÍCI