Jokers - Kunratice

8. května 2012 v 20:17
Jokers : Kunratice - 2:2
Od začátku prvního poločasu jsme byli výrazně aktivnější , ale i přes to se podařilo Kunraticím z přímého kopu dostat do vedení 0:1.Celý první poločas jsme tlačili a první uspěšné zakončení přišlo po centru Dimy , který Vláďa Pospíšil hlavou usadil do brány soupeře 1:1. Začátkem 2 poločasu náš tlak ustál a Kunratice šli do vedení 1:2 . Poté jsme měli několik šancí , jednou Kunratickou svatyni zachránilo břevno , ale také golman . Před koncem druhého poločasu sudí nařídil penaltu pro nás a Marek Baborák svou střelu umístil k tyči a srovnal tak stav utkání na konečných 2:2. Ze základní sestavy chyběli : Urban , Hrouda P , Volný , Gittler

Sestava : Brož > Ismanický , Čívrný , Vaňha , Harda > Heinzl , Pospíšil , Baborák , Slivinskij (83 Hnízdo ) > Hrouda Z , Le
Žluté karty : Ismanický , Heinzl