Květen 2012

Jokers - Dětřichov 3:0

29. května 2012 v 11:11
Joker obhajili 3 místo s Dětřichovem
Sobotní utkání jsme zvládli na výbornou. O naší první branku se postaral Zdenek Hrouda. Následující branku vstřelil Marek Baborák a po prvním poločase jsme vedli 2:0 . V druhém poločase jsme byli lepším týmem a byli jsme odměněni brankou na 3:0 kterou vsítil opět Zdenek Hrouda. Z tohoto zápasu si odnášíme výhru 3:0 a hlavně 3 body

Sestava : brož > Gittler , Hrouda P , Čívrný , Ismanický > Slivinskij ,Le (jech ) , Heinzl , Baborák > Harda ( Vaňha ) , (Hrouda Z ( Hnízdo)

Jokers - Dolní Řasnice

19. května 2012 v 21:37
Dolní Řasnice Vs Jokers
0 : 2
Od začátku bojovné utkání, ve kterém byla Dolní fotbalovější. Žolíci to doháněli vše srdcem a to, že to dnes bylo VELKÉ ♥ . V 7minutě jsme se ujali vedení gol dal po krásné akci Dima a od té doby jsme se bránili útokům Dolní Řasnice. Vyráželi jsme do brejků, které byly taky dost nebezpečné! Do 2.půle jsme vstoupili jako opaření. Byly jsme pod neustálým tlakem Dolní. Ale obětavě jsme skákali do střel a hodně nás podržel brankář Zdeněk Brož. V 75.minutě střelil gol Filip Le a bylo vymalováno. Už jsme všichni věděli, že už to nějak dokopem:)
Sestava: Brož Zdeněk>Ismanický Jiří, Hrouda Zdeněk, Hrouda Pavel, Harda Tom> Slivinský Dima)84min,Hobza Karel), Baborák Mára, Michal Heinzel, Pospíšil Vladislav(78min,Petr Beneš),> Le Filip, Hnízdo Zdeněk(65min,Vaňha Lukáš)
Žlutá karta: Marek Baborák
Držení míče: 55:45
PS: Dnes pro zranění a absence nastoupili i dva veteráni Karel Hobza a Petr Beneš a i jim DĚKUJEME...:)Protože na výhře měli taky velký podíl!!:)

Jokers : Viska

14. května 2012 v 21:38
Jokers : Viska - 5:1
Jednoznačný zápas dnes svedli Jokers. Víska k nám přijela jen "odkopat" zápas a co nejrychleji zmizet prvni sanci vyuzil po mamostatné akci Baborák 1:0 poté svou střelou z dálky vsítil Le 2:0 v druhém poločase po brejku přes půl hřiště vsítil Pospíšil 3:0 poté opět střelou z dálky Le vsítil na 4:0 závěrečného pátého góla umístil hlavou Zdenek Hrouda . Poté víska snížila na 5:1 a dočkala se tak dlouho očekávaného konce zápasu
držení míče 80:20
sestava : Brož > Gittler , Hrouda P , Čívrný ( 70 Vaňha ) , Ismanický > Slivinskij ( 70 Heinzl ) , Pospíšil , Le , Baborák > Hrouda Z , Harda ( 70 Hnízdo )
barby

Jokers - Kunratice

8. května 2012 v 20:17
Jokers : Kunratice - 2:2
Od začátku prvního poločasu jsme byli výrazně aktivnější , ale i přes to se podařilo Kunraticím z přímého kopu dostat do vedení 0:1.Celý první poločas jsme tlačili a první uspěšné zakončení přišlo po centru Dimy , který Vláďa Pospíšil hlavou usadil do brány soupeře 1:1. Začátkem 2 poločasu náš tlak ustál a Kunratice šli do vedení 1:2 . Poté jsme měli několik šancí , jednou Kunratickou svatyni zachránilo břevno , ale také golman . Před koncem druhého poločasu sudí nařídil penaltu pro nás a Marek Baborák svou střelu umístil k tyči a srovnal tak stav utkání na konečných 2:2. Ze základní sestavy chyběli : Urban , Hrouda P , Volný , Gittler

Sestava : Brož > Ismanický , Čívrný , Vaňha , Harda > Heinzl , Pospíšil , Baborák , Slivinskij (83 Hnízdo ) > Hrouda Z , Le
Žluté karty : Ismanický , Heinzl

Jokers : Bílý Potok - 0:0

5. května 2012 v 22:33
Nikdo z nás si nepředstavoval že tento zápas dopadne právě takhle. Určitě nám nevyhovovalo extrémně malé hřište na kterém bylo při počtu 20 hráčů plus 2 golmani opravdu přehuštěno.Také počasí se nám nevydařilo na začátku utkání nás zastihla bouřka a v průběhu celého utkání nás sužoval vydatný déšť. Po prvním poločase se náš prezident klubu aktivně zúčastnil lajnování , které se moc Potockým nedařilo. V tomto zápase jsme měli hodně šancí a svého soupeře jsme místy hodně tlačili.Góla jsme bohužel nedali.Kluci z Potoka si tuto remízu vydřeli a největší podíl na tom nesl jejich golman. Náš kádr byl oslaben o 3 hráče a zraněného golmana
Sestava : Slivinskij > Ismanický , Harda , Hrouda P , Čívrný , > Heinzl , Baborák , Le , Pospíšil > Hrouda Z , Brož
Žluté karty : Ismanický