Raspenava Jokers - 2:5

22. dubna 2012 v 19:57
Jokers převálcovali Raspenavu B 5:2
Další zápas v pořadí druhý jsme odehráli na hřišti Raspenavy B . Hned ze začátku šla Raspenava do vedení 1:0.Žolici se ale nedali a začli tlačit u soupeřovi brány a díky využité šanci Filipa Le bylo srovnáno na 1:1 . Netrvalo dlouho a svou šanci využil i Honza Volný a stav utkaní byl 1:2. Následně vstřelil vítěznou branku prezident klubu Vláďa Pospíšil a stav utkání byl po prvním poločase 1:3.Druhý poločas jsme neusli na vavřínech a opět prezident klubu Vláďa Pospíšil krásnou střelou vsítil a jak už je zvykem na oslavu sundal dres a za odměnu byl potrestán žlutou kartou . Stav utkání 1:4. Svojí šanci následně využil Zdenda Hrouda když svou střelou překonal Raspenavského brankáře a stav utkání byl 1:5. Raspenavští ještě těsně ke konci upravili skoré na konečných 2:5.
Góly : Le , Volný , Pospíšil 2x , Hrouda Z
Žluté Karty : Baborák , Pospíšil , Ismanický
Sestava : Urban > Gittler , Harda , Ismanický , Hrouda P > Le , Baborák , Pospíšil ( 77 Čívrný) ,Slivinskij (70 Heinzl) > Hrouda Z , Volný (85 Jech)