FC Jokers Bulovka 4:2

14. dubna 2012 v 15:38
Z našeho prvního mistrovského utkání bereme 3 body. Začátek utkání se nám povedl . Měli jsme hodně šancí a první tuto šanci proměnil Filip Le .V prvním poločase jsme Bulovku nepustili k žádným vyloženým šancím a svoje šance jsme neproměňovali jak by jsme chtěli. Druhá půle byla z naší strany horší.Přestali jsme hrát tak jak by jsme měli. Nicméně jsme navýšili svoje vedení na 2:0 díky střele Honzy Volnýho .Bulovka poté snížila na 2:1 , ale netrvalo dlouho a Honza Volný svojí střelou uklidnil situaci a vedli jsme 3:1 . Chvíli poté byl sfaulován ve vápně Dimko a sudí nařídil penaltu. Exekutorem penalty byl náš kapitán Mára Baborák , který penaltu proměnil a stav utkání byl 4:1 . Poté Bulovka ještě upravila skóré na konečných 4:2

Sestava : Urban > Ismanický , Čívrný (75 Vaňha) ,Hrouda Pavel , Harda > Pospíšil , Slivinskij (75 Heinzl) , Baborák , Filip Le , > Volný , Hrouda Zdeněk

ŽK : Pospíšil , Volný , Baborák

Držení míče : 60 : 40