Duben 2012

Jokers : Pertoltice

29. dubna 2012 v 19:31
Joker vs Pertoltice 6:1
Do prvního střeleného golu působili Žolíci trochu nervozně. Ale když se jim však podařilo gol vsítit začalo to být jenom o tom jaký příděl si Pertoltice odvezou. Samozřejmě to nebylo vůbec bez chyby. Pertoltice které byly v 8 hráčích zakopány u svého vápna hráli na brejky a měli je dost nebezpečné. Ale výborný výkon podal náš brankář který chytil takovéto 3 brejky. A mi v poli už jsme na jejich obranu našli klíč a otevřeli jsme ji celkem 6x.
Čarvené karty: 0
Sestava Jokers: Urban> Čivrný,(65 Vaňha) Gitler, Ismanický, Hrouda P.> Baborák, Le, Heinzl, Pospíšil> Volný,(80)Harda, Hrouda Zd.,(60 Hnízdo)

Raspenava Jokers - 2:5

22. dubna 2012 v 19:57
Jokers převálcovali Raspenavu B 5:2
Další zápas v pořadí druhý jsme odehráli na hřišti Raspenavy B . Hned ze začátku šla Raspenava do vedení 1:0.Žolici se ale nedali a začli tlačit u soupeřovi brány a díky využité šanci Filipa Le bylo srovnáno na 1:1 . Netrvalo dlouho a svou šanci využil i Honza Volný a stav utkaní byl 1:2. Následně vstřelil vítěznou branku prezident klubu Vláďa Pospíšil a stav utkání byl po prvním poločase 1:3.Druhý poločas jsme neusli na vavřínech a opět prezident klubu Vláďa Pospíšil krásnou střelou vsítil a jak už je zvykem na oslavu sundal dres a za odměnu byl potrestán žlutou kartou . Stav utkání 1:4. Svojí šanci následně využil Zdenda Hrouda když svou střelou překonal Raspenavského brankáře a stav utkání byl 1:5. Raspenavští ještě těsně ke konci upravili skoré na konečných 2:5.
Góly : Le , Volný , Pospíšil 2x , Hrouda Z
Žluté Karty : Baborák , Pospíšil , Ismanický
Sestava : Urban > Gittler , Harda , Ismanický , Hrouda P > Le , Baborák , Pospíšil ( 77 Čívrný) ,Slivinskij (70 Heinzl) > Hrouda Z , Volný (85 Jech)

počasí

14. dubna 2012 v 16:20

FC Jokers Bulovka 4:2

14. dubna 2012 v 15:38
Z našeho prvního mistrovského utkání bereme 3 body. Začátek utkání se nám povedl . Měli jsme hodně šancí a první tuto šanci proměnil Filip Le .V prvním poločase jsme Bulovku nepustili k žádným vyloženým šancím a svoje šance jsme neproměňovali jak by jsme chtěli. Druhá půle byla z naší strany horší.Přestali jsme hrát tak jak by jsme měli. Nicméně jsme navýšili svoje vedení na 2:0 díky střele Honzy Volnýho .Bulovka poté snížila na 2:1 , ale netrvalo dlouho a Honza Volný svojí střelou uklidnil situaci a vedli jsme 3:1 . Chvíli poté byl sfaulován ve vápně Dimko a sudí nařídil penaltu. Exekutorem penalty byl náš kapitán Mára Baborák , který penaltu proměnil a stav utkání byl 4:1 . Poté Bulovka ještě upravila skóré na konečných 4:2

Sestava : Urban > Ismanický , Čívrný (75 Vaňha) ,Hrouda Pavel , Harda > Pospíšil , Slivinskij (75 Heinzl) , Baborák , Filip Le , > Volný , Hrouda Zdeněk

4. dubna 2012 v 18:44
Tak zima je fuč a sezóna už zaklepala na dveře.
První mistrovský zápas jarní části odehrajeme v neděli 8.4 od 15h na domácím hřišti v Dolní Řasnici našim soupeřem budou Kunratice
Přijďte nás podpořit budeme se na vás těšit

JARO 2011/2012

4. dubna 2012 v 18:39
Tak vás opět po delší odmlce zdravíme . V neděli nás čeká první zápas jarní části a to proti týmu z Kunratic.
Zimní příprava proběhla dle plánu a dovolujeme si vám zveřejnit výsledky přípravných zápasů

Jokers - Žibřidlice - 6:5