Listopad 2011


Ženy Jokers - Muži Jokers 6:5

13. listopadu 2011 v 17:14 Komemtáře k zápasům
Tak ani v posledním zápase sezony jsme nedokázaly zvítězit!! Ženy Žolíků mají neskutečnou fyzičku a vytříbenou techniku!!! :) Od začátku to s námi kouleli Kočka Myš a můžeme být rádi, že jsme neprohráli mnohem větším rozdílem!!! :) My jsme se nezmohli na nic. K hladkému průběhu přispěl svým skvělým výkonem rozhodčí Jiří Karlík! :) Sestava žen: Pospíšilová Vlasta, Nikita Radnotyová,Lucie Hroudová-Richtermocová, Vlaďka Kvapilová, Věra Ismanická, Jana Gittlerová, Yvon Baborák :D , Vendy Stříbrná, Michaela Mála, Alena Tomášková, Marie Pospíšilová, Bužumbura Lea :D, Blonďatá Jiřina :DD , Hrudková Zdena :DD , Andrea Ismanická, Adéla Bartošová.
Všem z ůčastněným Moc děkuji za krásné odpoledne a krásný večer!!! :) Foto žádejte po Jirečkové Lukyně! :DD

Jokers - Krásný Les 0:1

7. listopadu 2011 v 19:49 Komemtáře k zápasům
Před zápasem některé naše hráče skolila viroza a začal jsem se bát o výkon zápasu, aby to nebyl výprask. Naštěstí jsme si řekli, že do toho jdem jako do treninku a bylo to dobře. Nebyl vidět rozdíl mezi námi a lídrem soupeře. Určitě jsme nebyli horší. Kluci gratuluju k dobrému podzimu. a že mělteré zápasy nedopadly, tak jak jsme chtěli, to se nedá nic dělat. Je to fotbal, takže příští týden to nandáme holkám a budem z toho žít celou zimu:). Pak to s nimi oslavíme na besídce. Už se moc těšim.

Sestava:
B: Urban Matěj
O: Beneš Zdenda, Čivrný Jiří, Harda Tom, Hrouda Pavel,
Z: Gittler Vláďa, Tichý Petr (60. jireček Lukáš), Hrouda Zdenda
Ú: Brož Zdenda, Slivinski Dima

Goly: 44. Kravar
žk: 0:0
čk: 0:0
rohy: 6:6
Držení míče: 48%:52%

Dětřichov - Jokers 0:3

1. listopadu 2011 v 10:17 Komemtáře k zápasům
Připadám si jako na houpačce, ale potvrzují se má slova, že budeme hrát lépe proti týmům, kde se hraje alespoň trochu fotbal a ne bum bum bác. A Dětřichov mezi ty týmy, který hraje fotbal patří. Mají v týmu samé fotbalisty, ale asi nás podcenili a stalo se jim, to co nám v předchozích zápasech, kde jsme hledali chyby všude jinde, jen ne u sebe. My se soustředili na hru a bojovali jsme. Postupně jsme nastříleli 3 goly a bylo po nich. Podržel nás i Maty v bráně a uhájil čisté konto. Je to asi nejlepší brankář III. třídy. Kluci za bojovný výkon dík !

Sestava:
B: Urban Matěj
O: Beneš Zdenda, Hrouda Pavel, Čivrný Jiří ( 82. Mocek MIlan), Harda Tom
Z: Baborák Mára, Pospíšil Vláďa ( 78. Bareš Láďa), Hrouda Zdenda, Slivinski Dima
Ú: Volný Jeník, Brož Zdenda ( 70. Jireček Lukáš)

Goly:
20. Baborák 0:1
44. Baborák 0¨:2
67. Čivrný 0:3

Karty:
ŽK: 1:1
ČK: 1:0 Pavlík (D)

rohy: 12:8
držení míče: 53%:47%