Říjen 2011

Jokers - Dolní řasnice 1:2­

24. října 2011 v 20:29
Sice prohra, ale tentokrát to tak neberu. Nejdou body, to je škoda, ale výkon a hra byla na dost vysoké úrovni. Takže je to tak jak jsem předpokládal, že proti mužstvům, které chtějí hrát fotbal a ne jenom nějaké bum bác se bude hrát dobře. Z obou stran to bylo férový. Teď už jenom začít touto hrou získávat body. To přijde!

Sestava:
B: Matěj Urban

O: Čivrný Jiří(83. Bareš Láďa), Beneš Zdenda(68. Tichý Petr), Harda Tom, Hrouda Pavel

Z: Pospíšil Vláďa (80. Mocek Milan), Gittler Vláďa, Baborák Mára, Slivinski Dima

16. října 2011 v 20:34
Od začátku zápasu se Víska zakopala na své půlce. K našemu vápnu se dostávala jen sporadicky a při jednom takovém útočku si vybral slabší chvilku náš golman a bylo zle. Pak už Víska bránila v 10 lidech a ukopala to. Škoda jen, že pokaždé při tom kopání tam nebyl balon! My nebyli schopni vymyslet finální přihrávku a málo jsme se tlačili do šancí. Nedokázali jsme si poradit s jejich urpotnou obranou. Asi více "bojovali".

9. října 2011 v 20:41
Celou první půli jsme byli lepší, ale chyběla nám větší koncentrace při finální přihrávce. Byli jsme strašně zbrklí. Potok se dostal do jediné šance. Ve druhé půli to byla kočka myš. Potok jsme jasně přehrávali a byla otázka času, kdy nám to tam spadne. Hráli jsme úplně v klidu, nikam jsme nepospíchali a soupeři jsme nepůjčili míč. A taky jsme se dočkali. Spadlo nám tam 6 banánů a mohlo jich být i více, protože Bíláč odešel fyzicky. Při některých akcích byly konečně vidět nácviky z treninku, ale hoši hlavně zase zpátky na zem, protože už víme, jak jednoduše se padá. Dík všem za dnešní výkon.

Sestava:

O: Čivrný Jiří, Beneš Zdenek, Harda Tom , Hrouda Pavel

Z: Pospíšil Vláďa (76. Heinzl Michal), Baborák Mára, Tichý Petr (46. Slivinski Dimo), Hrouda Zdenek(46. Jireček Lukáš)

3. října 2011 v 18:23
Od začátku utkání bylo jasné, kdo jde za vítězstvím více! Makali jsme a v první půli jsme měli minimálne 8 - 10 100% šancí, ale opět jsme zahazovali jedna za druhou a vedli jsme jen 3:0. Na začátku druhé půle jsme se trápili a bukvy toho využili a snížili stav, ale my brzy dali 4. gol a pak už bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Dobré 3 body, ale výsledek bych nepřeceňoval. Jedem dál, zápas od zápasu.