Květen 2011

Jokers - Dolní 3:1

23. května 2011 v 15:53
To je jízda. Jokers těchto týdnů mi připadá jak rozjetý válec. Je to super. Proti Dolní jsme sice prohrávali 0:1, ale horší jsme nebyli. I když Dolní má dost dobré hráče jako je Kolo a Šindy. Ti to mají opravdu v noze, ale s přibívajícím časem jsme si začali tvořit mírnou převahu a proměňovali jsme své šance. Bylo to vydřené vítězství, které každého moc potěšilo. Nic, ale nepřeceňujme a zůstaňme na zemi a pojďme krůček po krůčku naplňovat své plány, které jsme si stanovili před sezonou s výhledem do budoucna. V zápase nám chyběla spousta hráčů. Moc nám nepomohli Valdštejnské slavnosti. Chyběli Jireček L., Pospíšil Zd., Hrouda P., Hrouda Zd., Kvapil T., Le F., Bareš L. Na jejich místo jsme museli postavit klučinu, kterému přišel R.P. ve středu a neodehrál ani jeden přípravák, natož mistrák, ale moc mu děkujem, jak se s tím popásoval. Dík Zdendo.

Držení míče 50%:50%

Tak v sobotu nebo v neděli, někde nevim kde s Vískou.

Krásný Les - Jokers 1:8

15. května 2011 v 21:05 Komemtáře k zápasům

Toto byl výkon velkého týmu a moc dobré party. Prostě fantazie. Hned od začátku jsme na Krásák vlítli a zaskočili jsme ho agresivní hrou. Všude jsme byli o krok dříve a balony jsme soupeři odebrali čistě. To oni museli faulovat nás a my z toho měli mnoho standartek, které jsme dokázali změnit v goly. Krásák si musel připadat jak na kolotoči a hlava se jim z toho motá ještě dnes. V první půli jsme měli paradoxně více šancí a dali jsme jen 3 goly. Ve druhé to bylo o tom do čeho jsme kopli to tam spadlo. To bylo dobře. Mohli jsme na plac pustit všechny náhradníky. Za tento výkon musím všem poděkovat a použít slova našeho fandy.
Kluci smekám a za sebe opět opakuji je pro mě čest si s Vámi zahrát a být součástí této mašiny zvané Jokers. Hoši děkujem!!!

9. května 2011 v 19:32 Komemtáře k zápasům
To byl zápas blbec. V první půli kdybychom vedli 5:0, tak by se nikdo nedivil poměru střel 12:0. Dost dobrá hra, jen ta koncovka. Ve druhé půli jsme si vybrali kopec smůly, ale můžem si za to sami. Hráli jsme až moc vlažně. Na naší bránu šlo 5 střel a dostali jsme 3 goly. 5 minut před koncem kopem pentli a nedáme, za 3 minuty ji kope soupeř a ten jí dá. Bohužel i takový je fotbal. Hráli jsme dost v kombinované sestavě. Chyběli 4 lidi ze základu, ale na to se nechci vymlout.

3. května 2011 v 18:55 Komemtáře k zápasům
Na půdě vedoucího týmu jsme vyloženě neudělali ostudu, ale přišli jsme o body, které bychom s tímto týmem měli udělat, protože na jaře to byl jeden ze slabších soupeřů. Nedá se nic dělat. Příště to napravíme. Nebudu se tady ani vymlouvat na to, že Nám rozhodčí upřel poslední gol. Měli jsme dát jiný. Nedá se upřít bojovnost nasazení, prostě trocha smůly, ale my musíme jít štěstí naproti, soustředit se sami na sebe a jít zápas od zápasu. Po tomto zápase si snad opět sednem na prdýlkua pojedem dál.