Listopad 2010

Jokers - Horní Řasnice 0:2

9. listopadu 2010 v 20:51 Komemtáře k zápasům
To co se nám dařilo proti Oldřichovu, to že jsme se dostávali do šancí, se proti Horní vubec nedařilo. Ale oba zápasy skončili stejně, bez bodu. Horní byla úplně někde jinde. Silná hra na balonu, vyhrávali hlavičky, tlačili se do šancí a měli jich dost oproti nám. My měli jedna za 90 minut a to je hrůza. No ale podzim je za náma. Teď bude času dost s tím něco vymyslet. Víme, že problém je i ve velikosti hřiště, ale to se taky naučíme. Změní si částečně i kvádr. S některými hráči se rozloučíme, ale ještě minimálně 2 přivedem. Tak se nechte překvapit a sledujte Nás.

Sestava:
Brankář: Jireček Lukáš
Obrana: Beneš Zdenda, Čivrný Jiří (25. Mocek Milan), Pospíšil Zdenda (50. Gittler Vláďa), Bareš Láďa
Záloha: Sýkora Boris, Ismanický Jiří, Le Filip, Baborák Mára
Útok: Harda Tom (46. Hrouda Zdenda), Brož Zdenda

Goly:
30. Halík 0:1
90. Garčar 0:2

Žk: 0:1
Čk: 0:0

Držení míče: 42% : 58%
Rohy: 4:9

PS: Prohru jsme večer řádně rozebrali a zjistili jsme, že se vlastně nic neděje, a že je to jen fotbal a hlavně jsme Žolíci. Parta, rodina. Dík

PS: Já za sebe Vám moc děkuji, že jsem si po několika operacích mohl opět zahrát v tak skvělém týmu. Rád bych zažil být v  kabině jako hráč a řvát to zkvostné "Sigi saga".

Ahoj Láďa

Oldřichov - Jokers 1:0

1. listopadu 2010 v 20:46 Komemtáře k zápasům
Sice porážka, ale dnes budu hodnotit náš zápas. Po většinou kladně. Do 15. minuty, kdy jsme dostali gol, tak jsme se na hřišti hledali. Po obdržené brance to byl festival neproměněných šancí. Je to škoda, že jsme nějakou neproměnili, protožeje jasné, že s golem by šli i body. No co. Nic nenaděláme. Body jsou pryč, ale ten výkon, co jsme předvedli byl na vysoké úrovni.  Byl to fotbal, na který se dá koukat. Všichni chtěli hrát, nikdo nic nevypustil. Kluci se nabízeli a měli jsme hru pod kontrolou. Jen ta koncovka. Nerad fňukám, ale myslím, že v neděli vyhrál "šťastnější".

Sestava:
Brankář: Jireček Lukáš
Obrana: Beneš Zdenda, Gittler Láďa, Mocek Milan, Čivrný Jiří
Záloha: Sýkora Boris, Le Filip, Baborák Mára, Ismanický Jiří
Útok: Harda Tom(60. Hrouda Zdenek), Brož Zdeněk

Gol:
15. Holub 1:0

ŽK: 1:2
ČK: 0:0
Rohy: 6:9
Držení míče: 40%:60%