Září 2010

Jokers - Pertoltice 1:3

27. září 2010 v 19:27 Komemtáře k zápasům
První půle byla super. Donutili jsme soupeře svoji aktivitou k chybám. Sice jsme brzo prohrávali 0:1, ale hráli jsme si to své a dao se na to koukat. Vytěžili jsme z toho vyrovnání a vyloučení protihráče. Jenže! Od toho okamžiku bylo zle. Nevěděli jsme co hrát, v útoku jsme nepodrželi balon, chyběla finální přihrávka. No děs až oči boleli. Pertoltice nás úplně v pohodě i v deseti přejeli 1:3. My jejich bránu v ruhé půli ani neohrozili. Škoda. Nedá se nic dělat. Jedeme dál.

Sestava:
Brankář: Šimon Martin
Obrana: Malý Petr, Bareš Láďa, Mocek Milan (60. Hrouda Pavel), Čivrný Jiří
Záloha: Pospíšil Vladislav (75. Sýkora Boris), Baborák Marek, Filip Le, Ismanický Jiří

19. září 2010 v 21:11 Komemtáře k zápasům
Na velmi kvalitním terénu za krásného počasí jsme narazili na hodně kvalitníhoo soupeře a možná největšího favorita této sezony. Zápas byl tvrdý, bojovný a můžu říci, že na dobré úrovni úrovni zápasu jsme se podíleli i my. Raspenava vedla o půli 1:0. Po přestávce dal krásný gol marcipán a bylo srovnáno. V 76. minutě jsme kopali penaltu, ale bohužel ji veterán Sygi neproměnil a tak v 85. dostala možnost pentle zase Raspenka a ty jí naneštěstí pro nás na dvakrát proměnili. Snažili jsme se srovnat, ale už jsmeto nezvládli. I tak hoši děkujem, protože jsme zápas odehráli bez 6ti opor ze základní sestavy a drželi jsme se statečně. Chyběli nám Harda, Brož, Mocek, Gittler, Horák, Hrouda P. Šanci dostali náhradníci a ukázali se v dobrém světle. Hlavně mladý Bary, super.

Sestava:
Brankář: Šimon Martin (Šimpy)Obrana: Beneš Zdeněk (Beny), Čivrný Jiří (Čivrs), Baborák (Marcipán) (80.Hobza Karel /Hobzáňo/) (, Bareš Láďa (Bary)
Záloha: Pospíšil Vláďa, Sýkora Boris (Sygi), Ismanický Jiří (Íza), Pospíšil Zdeněk (Žuňo), Filip Le (Pusinka)
Útok: Hrouda Zdeněk (Hroudič) , Jireček Lukáš (Jirda)

15. září 2010 v 20:13 Komemtáře k zápasům
Do zápasu jsme opět vletěli a v 10. minutě jsme vedli 1:0 a měli jsme spoustu dalších šancí, ale místo toho, abychom Potok dorazili, tak uděláme kiks a dostaneme gola na 1:1 a nervujem se. Po přestávce jsme potok tlačili, ale trápíme se v koncovce. Naštěstí marcipán proměnil trestňák a utrpěli jsme 3. výhru v řadě a vedem tabulku, což je historický úspěch. Teď by to chtělo zrušit soutěž a vyhlásit vítěze. No nepřeceňujme to. Zatím to byli samí slabší soupeři. Teď nás čeká Raspenka a to je jiný soupeř a ke všemu doma, ale nemáme co stratit. Budem makat a snažit se o co nejlepší výsledek, i když víme, že to bude těžké.

Sestava:
Obrana:Beneš Zdeněk, Mocek Milan, Baborák Mára, Čivrný Jiří
Záloha: Pospíšil Vladislav (88. Hrouda Pavel), Gittler Vladislav(70. Horák Matěj), Ismanický jiří, Sýkora Boris

6. září 2010 v 20:19 Komemtáře k zápasům
Vstup do zápasů skvostný, 10. minuta 2:0. Další fáze 1. půle otřes. Soupeř 3x na naší půlce a z toho byly 3 goly v naší síti. No hrůza! Co jsme předváděli na hřišti,  blití. Řev, kecání, nadávání. Naštěstí přišla půle a s ní přišel hukot v kabině. Do druhé půle jsme vletěli jako do té první a brzo jsme otočili na 4:3, ale jen na 2 minuty, kdy bylo srovnáno. Naštěstí jsme dali ještě jeden gol a bylo hotovo. Další 3 body. Naštěstí jsme se nepoložili a dřeli jsme až do konce, i když byl nepříznivý stav.

Musíme pochválit i našeho hráče Matěje Horáka, jak zvládl zápas jako sudý.