Duben 2010

Jokers - Raspenava "B" 3:2

27. dubna 2010 v 21:02 Komemtáře k zápasům
Po slibném výkonu z Kunratic jsem si myslel, že si to přenesem i proti Raspenavě, ale ejhle. Ono nic. Proti uspávající hře Raspenavy jsme nedokázali nic vymyslet. Hráli jsme špatně, bez tempa a nasazení. Po přestávce se to trochu zlepšilo a nakonec jsme vyhráli, ale jsem se nadřeli a ty nervy. Ale máme i klady. Tým se sehrává, mladý už zapadli, útočníci se po zranění rozehráli, obrana se začíná stabilizovat. Takže tým do budoucna.

Sestava:
Brankář - Šimon Martin
Obrana - Beneš Zdeněk, Mocek Milan, Hrouda Pavel, Horák Matěj (75. Malý Petr)
Záloha - Gittler Láďa, Le Filip, Baborák Mára
Útok - Harda Tom (85. Hobza Karel), Brož Zdeněk (70. Jireček Lukáš)

18. dubna 2010 v 20:12 Komemtáře k zápasům
Sobota odpoledne, krásné počasím, dobré hřiště. Tak si říkáme, dnes to pujde. Ale přijde 1. minuta a 1:0. To je mazec. 2. minutay 2:0 to je na ručník. Naštěstí od 3. minuty je na hřišti jen jeden mančaft a ve 4. je to 2:1. Žolíci to táhnou za jeden provaz. Makaj, dřou. Přesně to nám chybělo minulí týden. Kunratice nevědí co mají hrát, když v týmu mají dost kvalitních hráčů. Druhá půle začíná, tak jak skončila ta první. Máme hru pevně v rukou. 67 minuta, 2:2 konečně, ale my chceme vyhrát. Makáme, dřeme, ale nestačilo. Bohužel. Tak příště snad. Ale dnešní týden - To byli ŽOLÍCI.

Obrana - Beneš Zdeněk, Pospíšil Zdeněk, Mocek Milan, Horák Matěk (15. Čivrný Jiří)
Záloha - Gttler Vláďa, Baborák Mára, Filip Le, Hrouda Zdeněk ( 70. Jireček Lukáš)
Útok - Brož Zdeněk, Harda Tom (88. Bareš Láďa)

Držení míče - 45%:55%

Sobota 10h zápasv Krásném lese s Raspenavou "B".

Jokers - Hejnice 1:5

11. dubna 2010 v 20:38 Komemtáře k zápasům
Zápas hrůzy. V první půly ještě vyrovnananá partie, ale Hejnice co útok to gol. Takže 3 útoky, 3 goly. V poli jsme Hejnicím docela stačili, ale jen do půle. Po Přestávce to bylo na jednu bránu. Naštěstí Hejnice neproměnili ani polovinu šancí, zaplať pánbůh. No máme co napravovat, takže sobota 17h v Kunraticích.

Sestava:
Obrana - Beneš Zdenda, Pospíšil Zdenda (45. Jireček Lukáš), Čivrný Jiří, Baborák Mára
Záloha - Pospíšil Vláďa ( 30. Horák Matěj), Gittler Vláďa, Le Filip, Hrouda Pavel
Útok - Hrouda Zdeněk, Harda Tomáš (60. Mocek Milan)

10. dubna 2010 v 18:27 Komemtáře k zápasům
Před začátkem soutěže jsme odehráli poslední 3 zápasy. Nedopadlo to nijak valně. Výhra nad vískou 6:1, prohra s Krásným Lesem 4:2 a hlavně porážka v poslední přípravě proti Žibřidicím 3:0. Pěvně doufám, že v sezoně se nám povede lépe a můžeme se o to pokusit hned zítra porti Hejnicím, i když to bude moc těžké. Náš tým prochází hráčskou odměnou a nový hráči se jeví dost dobře. Filda a Mára by mohli být jednou lídři Jokeru. Ale to všechno ukáže čas. Těšim se na vás zítra. Výkop 15h, hřiště Krásný Les. Ahoj Láďa