Únor 2010

Jokers - Gaservis

28. února 2010 v 19:15 Komemtáře k zápasům
V první půli jsme nastoupili tak, jak by to mělo vypadat v sezoně a bylo to docela dobré. Poločas 3:3 pak jsme prostřídali, vyměnili posty a bylo to hned znát. Soupeř ve druhé půli přidali, spřesnili hru a bylo na co koukat. U nás to bylo horší. Alespoň jsme viděli jak se hraje v okrese. Soupeři moc děkujem za slušný mač, ve kterém jsme se k sobě chovali moc fér a nezákeřně. Děkujem taky Vláďovi Pospíšilovi st., který nám zatím odpískal všechny přípraváky a nikdo si nestěžoval, ba naopakm takže dobrý.

P.S. 13.3. Jokers pořádá fotbalový ples v Raspenavské besedě od 20h. Všechny srdečně zveme. Lístky v předprodeji na čísle 721 261 094. Ahoj Láďa

Jokers - Opolno 3:4

28. února 2010 v 18:50 Komemtáře k zápasům
Zase prohra. Snad se to v sezoně srovná. Soupeř vedl 0:3, ale srovnali jsme, jenže v nastaveném čase jsme inkasovali a bylo hotovo. Je fakt, že co zápas to stále jiná sestava. No, ale času dost na vypilování. Láďa

Jokers cup 2010 (5. ročník)

14. února 2010 v 21:22 Komemtáře k zápasům
13.2. se uskutečnil 5. ročník Jokers cup. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů. Po celý den se bylo na co dívat. Zápas střídal zápas. To byl fofr. Krásné goly, krásné akce, nádherná kulisa, hráči gentlemani, super rozhočí. Vítězem turnaje se stal loňský finalista "Severní vánek". Loňský vítěz "Fc Katalánci" vypadli ve čtvrtfinále. Naše týmy dopadli tak, že mladý nedokázali do hry přenést, to co jim jde na treninku a čím porážej starší a skončili 11. Starší kmeni dřeli a s odřenýma ušima prošli ze skupiny, kde na ně čekal loňský obhájce, ale starší mákli a postoupili do semifinále, kde 2x prohráli na penalty a skončili 4.

12. Snack bar

Nejlepší střelec - Radek Dobrovodský (Severní vánek)
Nejlepší brankář - Michal Krause (Fc Katalánci)
Nejlepší hráč - Tomáš Holub (Sokol Oldřichov)

Chceme poděkovat aerobní skupině ZŠ Hejnice za krásné vystoupení i její trenérce Ivance Sýkorové, která děti vede.

Děkujeme všem sponzorům, protože bez nich nelze tak velký turnaj uspořádat. Díky moc.

Ahoj za rok Láďa

Jokers - Opolno (PL) 2:6

14. února 2010 v 20:58 Komemtáře k zápasům
Dost silný soupeř. Pěkně nás provětrali, ale to nevadí. Co je spíš mrzuté, že nás bylo 11. JE škoda, že na tak dobré terénu a s tak dobrým soupeřem a my se neslezem. No snad se to zlepší. Co mi udělalo radost, že si zajeli s námi zahrát 3 dorostenci. A jak Mára tak Filda i Honzik obstáli a budeme o ně usilovat. Tak uvidíme. Ahoj na turnaji. Láďa.

Jokers - Žibřidice 1:3

14. února 2010 v 20:48 Komemtáře k zápasům
Sobota 31.1. jsme sehráli další přátelák. Poprvé jsme podlehli, i když první půle nevypadala špatně. Hráli jsme dost dobře do předu, ale neproměnili. Ve druhé půly to byla z naší strany holomajzna jak do předu, tak do zadu, ale neva. NA to, že se snažíme sestavit tým pro sezonu 2010 - 2011 je to dobré. Další zápas 7.2. v HArcově od 14:30h. Odjezd 13:30h od zimáku. Pak už 13.2. sobota od 8:30 turnaj "5. ročník Jokers cup". Láďa