Jokers - Oldřichov 3:4

1. října 2009 v 18:10 |  Komemtáře k zápasům
3. porážka v sezoně a třikrát o jeden gol. To je snad lepší dostat výprask. Oldřichov o poločase vedl 0:3 a na ten výprask to vypadalo. My jsme nehráli úplně nejhůř, ale jakoby bez zájmu. Do kolen nás dostávali hodně smolné goly, které jsme si museli vstřelit sami. Šimpy v bráně taky neměl svůj den. Po přestávce jsme se do Oldřichova pustili a minutu po minutě jsme je přehrávali. Dali jsme na 1:3, ale opět chyba a vypadalo to, že je rozhodnuto 1:4, ale znovu jsme se kousli, 2x břevno, 1x 100% šance vedle. (Katymu to skočilo na holeň), pak gol, gol a OLdřichov znervozněl, ale nám zbylo už málo času na to, abychom udělali něco s výsledkem. Teď nás můžou jen mrzet chyby v první půly. Škoda.

Sestava:
Brankář - Šimon MArtin
Obrana - Beneš Zdeněk, Hrouda Pavel (46. Čivrný Jiří), Mocek Milan (65. Pospíšil Zdeněk), Hrouda Zdeněk
Záloha - Ismanický Jiří, Gittler Láďa, Pospíšil Láďa (78. Adámek Tom), Malý Petr