Říjen 2009

Bulovka "B" - Jokers 0:2

29. října 2009 v 20:47 Komemtáře k zápasům
Co jsem řekl, jsem chtěl splnit (že budou hrát mladí), ale bohužel jen z části, protože Tomáš Adámků se opozdil v práci a tak nastoupil až v průběho mače. Zápas byl vyrovnaný od začátku až do konce. Na šance by možná vyhrála Bulovka, ale nás podržel Matěj v brance (skvělá práce). Velmi dobře rozbíjel útoky soupeře Žůňo Pospíšil. Byl to jejich zápas a ostatní do toho dali Jokrácké srdce a bylo to znát. Ale stále to není ono. Víme na čem máme pracovat a to je dobře. A jak si vedl Bary s Adámkem? Je tam co zlepšovat, ale to přijde s herní praxí. Tak se tý šance chopte! My starší vám přejem. 3 body jsou doma a to je dobře. Teď si zkusíme sáhnout na dno s Vískou. Bude to dřina, ale snad to pujde!!! Díky všem co přišli ve středu pomoci svému týmu i v této těžké situaci. Lada

Sestava :
Brankář - Urban Matěj
Obrana - Čivrný Jiří, POspíšil Zdeněk, Beneš Zdeněk, Mocek Milan
Záloha - POspíšil Vladislav, Gittler Láďa, Malý Petr, Hrouda Pavel (80. Strnad Petr)
Útok - Hrouda Zdeněk (85. Stárek), Bareš Láďa (70. Adáme Tom)

26. října 2009 v 16:53 Komemtáře k zápasům
První poločas vyrovnaná partie. Dokonce jsme asi "30 vteřin" :) vedli. Ale opět hrubka a bylo srovnáno. Je až neuvěřitelné, co naděláme hrubek a jak se nám nechce makat a jsme nadůrazní. Do 15. minuty druhé půle jsme byli možná i malinko aktivnější, ale 2 slepené goly nás dostali do kolen a Krásák byl na koni a hrál co potřeboval. Bylo vidět jak zkušený borci Krásáku dirigují své mlaďasy a ty jednou vyrostou v dobré fotbalisty. Na nás bylo vidět a je to vidět v celé sezoně, že nám chybí takový bejci jako je Havlis, P. Beneš nebo Kaťan, kteří si chodí na fotbal kdy chtěj. Tyhle koně nám teď moc chybí a teď navíc Brožáňo. No nedá se nic dělat. Od středy nastupují mlaďasové a do jara to dáme do kupy. Hlavy vzhůru.

Sestava -
Brankář: Matěj Urban
Obrana: Mocek Milan, Čivrný JIří, Beneš Zdeněk, Hrouda Pavel
Záloha: POspíšil Láďa (86. BAreš Láďa), Ismanický Jiří, Hrouda Zdeněk (75. POspíšil Zdeněk), Sýkora Boris

Držení míče: 54% - 46%

PS - Ježuro rád bych přidal nějaké procento, ale počítač to vyhodnotil takhle. Tak zatím! Ahoj Láďa.

Bulovka "B" - Jokers

18. října 2009 v 19:06 Komemtáře k zápasům
Odloženo na 28.10. !!!

Jokers - Horní Řasnice

11. října 2009 v 20:17 Komemtáře k zápasům
Přívítali jsme druhého v tabulce, ale na hřišti to nebylo vůbec znát. Je sice pravda, že v první půly měli více šancí, ale v poli nás nepřehrávali. Goly dali po špatné komunikaci v obraně. Ale nás to nepoložilo a hráli jsme si svoji hru a v poli jsme byli minimálně vyrovnaný. Po půly jsme zvýšili obrátky, napadali jsme a dřeli. Brzo jsme srovnali a bylo veselo. Ale pak nám to párkrát směrem dozadu zaskřípalo a nebýt Matese v bráně byl s náma konec. My jsme si také vytvořili šance, ale zle jsme s nima naložili. V 60.min. hosté dali gol. Zas byla taková trma-vrma. No jenže Jokers se nevzdává a bojuje. Sice jsme už nesrovnali, ale nemusíme se za svuj výkon stydět.

sestava: Brankář - Matěj Urban
Obrana - Beneš Zdeněk, Mocek Milan, Hrouda Pavel, Čivrný JIří
Záloha - Pospíšil Vladislav(75. JIreček Lukáš), Giittler Láďa, Ismanický JIří, Malý Petr

Držení míče - 52%-48%

PS: Sice je to sezona na odpis, ale teď se ukazuje síla týmu. Takovou partu by nám záviděl i Jablonec,který vede ligu. Kluci Díky. Láďa. Ještě se vzchopíme.

Nové město "B" - Jokers 3:3

4. října 2009 v 21:01 Komemtáře k zápasům
Už v 10min jsme vedli 2:0. Vypadalo to dobře, jenže nám se zranil Brožáňo a byli jsme bez útoku a od 20. minuty jsme se jenom bránili. Náporu Nového města jsme odolávali do 70. minuty, kdy dali na 1:2 a byli v euforii. Za 10 minut srovnali a dál se tlačili před bránu. Dost nás přehrávali, ale Luky z ojedinělého brejku dal v 88. min na 2:3, jenže hned z protiútoku dali domácí gol z pentle. No a na světě byla spravedlivá remíza. My za bojovnost a Město za fotbalovost. My se teď budem muset asi podívat po útočníkovi, protože s Brožáněm to nevypadá dobře, ale uvidíme, ve středu jde na kontrolu a třeba to nebude tak horké Zdendo. Hodně zdaru ať ti to dobře dopadne.

Sestava -
Obrana - Čivrný Jiří, Beneš Zdeněk, Mocek Milan, POSpíšil Zdeněk (89. Sýkora Boris)

1. října 2009 v 18:10 Komemtáře k zápasům
3. porážka v sezoně a třikrát o jeden gol. To je snad lepší dostat výprask. Oldřichov o poločase vedl 0:3 a na ten výprask to vypadalo. My jsme nehráli úplně nejhůř, ale jakoby bez zájmu. Do kolen nás dostávali hodně smolné goly, které jsme si museli vstřelit sami. Šimpy v bráně taky neměl svůj den. Po přestávce jsme se do Oldřichova pustili a minutu po minutě jsme je přehrávali. Dali jsme na 1:3, ale opět chyba a vypadalo to, že je rozhodnuto 1:4, ale znovu jsme se kousli, 2x břevno, 1x 100% šance vedle. (Katymu to skočilo na holeň), pak gol, gol a OLdřichov znervozněl, ale nám zbylo už málo času na to, abychom udělali něco s výsledkem. Teď nás můžou jen mrzet chyby v první půly. Škoda.

Sestava:
Brankář - Šimon MArtin
Obrana - Beneš Zdeněk, Hrouda Pavel (46. Čivrný Jiří), Mocek Milan (65. Pospíšil Zdeněk), Hrouda Zdeněk
Záloha - Ismanický Jiří, Gittler Láďa, Pospíšil Láďa (78. Adámek Tom), Malý Petr