Září 2009

Dolní Řasnice - Jokers 2:1

20. září 2009 v 21:45 Komemtáře k zápasům
První půle celkem vyrovnaná. V 25. minutě jsme vedli 0:1, ale domácí brzo srovnali a za pár minut dokonce otočili. Po půly byli lepší. Naštěstí pro nás nebyli dost efektivní a své šance neproměňovali. My jsme jich taky pár měli, sice ne tolik a tak velké, ale naložili jsme s nimi stejné jako Řasnice. Škoda! Dáváme dost málo golů a na každý se strašně nadřem, ale ono to půjde. Doufejme, že už proti Oldřichovu, no a když ne tak z toho nebudem dělat aféru. Budem bojovat a jezdit po zadku a ono to přinese své ovoce.

14. září 2009 v 21:34 Komemtáře k zápasům
Zápas s Pertolticemi to byla oda na fotbal z obou stran. Pohoda, klídek, každý se věnoval jen fotbalu. Nikdo nikomu nevyhrožoval , jeden druhýho si vážil a každý věděl, že se jde druhý den do práce. Bukvi moc vám děkuju za super mač a musím poděkovat i mladému rozhodčímu, který zápas zvládl jako ostřílený borec. Samotný zápas byl velice vyrovnaný a vítězství mohl na svoji stranu strhnou kdokoli. Nakonec to skončilo spravedlivou remízou. DObrý výkon podali oba brankaři. Náš Mates do týmu opravdu zapadl a se Šimpym vytvořili opravdu silnou brankařskou dvojici. A ještě musím vyzdvihnout obranu, která tentokrát šlapala velmi dobře a až na vyjímky se vyvarovala kiksům.

Příště: Sobota 16:30h v Dolní.

Sestava:
Brankář: Matěj Urban
Obrana: Čivrný Jiří, Beneš Zdeněk, Horák Matěj, Pospíšil Zdeněk
Záloha: Ismanický Jiří, Hrouda Zdeněk, Malý Petr, Pospíšil Láďa (65. Gittler Láďa)

6. září 2009 v 19:00 Komemtáře k zápasům
To co se nám minule podařilo proti Kunraticím se tentokrát podařilo Raspenavě proti nám. Vedli jsme 0:1, po přestávce nám Raspenava dala 2 goly během 5 minut a my už jsme si nedokázali vynutit tlak, abychom zápas otočili ve svůj prospěch. Můžem Raspenavě pogratulovat, protože hrála dobře, i když hrála s originálním béčkem. My jsme tentokrát udělali dost individuálních chyb, ze kterých domácí těžili a do předu nás skoro do ničeho nepustili. Takže hlavy nahoru a hurá na bukvi. Snad to bude lepší, ono se proti té Raspenavě bude hrát každému těžko "Viz PS", ale na to se nechci vymlouvat, meli jsme je prostě přejet.

Držení míče: 55% - 45%

PS: Nechci nikomu šahat do svědomí, ale pokud nezačně svaz do Raspenavy nasazovat rohodčí, kteří se nebojí, tak se tady brzo něco stane, protože co si domácí dovolí při zápase je na blití. Hlavně nechápu vedení Raspenavi, že s tím něco neudělá a bezmocně přihlíží na chování některých hráčů s nulovým IQ.