Příprava na sezonu 2009/10

29. července 2009 v 21:34 |  Komemtáře k zápasům
Zdarec, chci vás předem pochválit za hojnou účast na nedělním volejbale, kdy se zúčastnili nejen hráči, ale i jejich drahé polovičky. Volejbalu se zúčastnilo asi 22 lidí¨. O to horší to bylo v úterý na treninku, kde nás bylo 8, ale v létě, v době "dovolených" je to o proti jiným docela dobré! Ani v osmi lidech jsme nepolevili a pokračovali jsme dál ve vylepšování fyzické kondice. Slíbil jsem vám info o pohybu hráčů.
za 1. Boris Sýkora - (trenér Hejnic) ale on se vrátí, doufám
2. Martin Šimon - chce se prosadit v Hejnicích
3. Jiří Havel - ukončil kariéru (zatim)Přišli:
1. Matěj Horák - Prodloužené hostování z Hejnic. DOufám, že se mu u nás i nadála bude líbit. Byl bych rád za delší spolupráci.
2. Vláďa Gittler - Jde k nám na přestup a doufám, že se stane lidrem.
3. Jiří Čivrný - hostování z Hejnic. Veterán s fyzičkou 20 letého kluka.
4. Luky Jireček - Hostování z Pertoltic. Brankář, universal. Pro nás dost důležitý muž.
5. Tomy Adámek - Hostování Gaservis. Letos by mohl více nahlédnout do základu sestavy. Platí to samé co u Matěje. V zimě se pokusíme ho udělat na tvrdo. Přínos do budoucna.
6. Pospíšil Zděnek - Návrat z hostování. Musí dohnat fyzické manko a bude konkurencí pro ostatní, když se bude chtít porvat o základ.
7. Matěj Urban - Hostování Raspenava. DOufám, že mě tento 16letý brankář nezklame a potvrdí, že neděláme špatnou přestupovou politiku.


Tak doufám, že jste spokojení, já jsem. Teď jenom, aby se kluci předvedli na hřišti. Já jim přeji hodně sportovních úspěchů.

Ahoj Láďa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama