Červen 2009

Rubidea cup 2009 Krásný les

28. června 2009 v 19:32 Komemtáře k zápasům
V sobotu 27.6. jsme se zúčastnili turnaje v Krásném lese. Turnaje se zúčastnilo 5 týmu a my jsme obsadili 4. místo. Na tomto turnaji nešlo o výsledky, ale šlo o to. aby si zahráli hráči, kteří se v sezoně moc nedostali na plac. Hrálo se 2x 25 minut, takže to bylo dost náročné. Turnaj byl dobře organizovan. Pro všechny týmy byly připravené krásné a hodnotné ceny. Jen škoda, že nevyšlo počasí, ale jinak super.

Sestava: Brankář: Šimon MArtin
Obrana: Beneš Zdeněk, Matěj Horák, Adámek Tom, STárek Bohouš, MOcek Milan, Hrouda Pavel
Záloha: POSpíšil Vladislav, Gittler Vladislav, Hrouda Pavel, ISmanický Jiří, Beneš Petr
Útok: Bareš Láďa, Brož Zdeněk

PS: Neděle 5.7. se koná výjezd na kolech. Předpokládaný start cca. 9h. Všichni jste srdečně zváni "bude sranda". Piště kdo budete. Láďa

Jokers - Dolní Řasnice 1:0

21. června 2009 v 21:50 Komemtáře k zápasům
Zápas, do kterého jsme vstupovali s tím, že když bude remíza tak jsme překonali náš osobní rekord v bodech. Také to celý zápas na tu plichtu vypadalo. Zápas bez zápalu z obou stran. Všichni by ten bod brali. Hlavně ať už je po zápase a může se jít oslavovat k Bohoušovi. Ale 5 minut před koncem byl "brutálně" :o)!! faulován Vláďa ve vápně a kopali jsme penaltu. Tu Brožáňo suveréně proměnil a mohlo se slavit ještě více. Druhý poločas odehrál Adámos a myslím, že se brzo prosadí do základu. Zahrál si i Kája a Bary, takže všichni mohou být spokojeni a já všem děkuji za super sezonu!!! 44 bodů to je dílo. Díky!!!

PS: V tomto zápase jsme se rozloučili se Sygim, který odchází trénovat do Hejnic! Přejeme mu hodně úspěchu. A chci říci, že k nám se můžeš vrátit kdykoli. Jsi u nás doma. A to, že jsem na větrově neuronil slzu, neznamená, že mi to není líto, je a moc. Děkujem ti za odvedenou práci u nás. Dík

PS: To co se odehrálo večír u Bohouše se teprve zpracovává, ale brzo dodáme info + foto.

PS: Sobota 27.6.(čas upřesním) Výjezd na Smědavu. Doufám, že se sejdem v hojném počtu.

Obrana: MAtěj Horák, Beneš Zdeněk, Hrouda PAvel(46. Adámek Tom), Stárek Bohouš(75. BAreš Láďa)
Záloha: Ismanický JIří(46. Hobza Karel), Gittler Láďa, MAlý Petr, Pospíšil Vláďa

15. června 2009 v 20:41 Komemtáře k zápasům
12 let čekání na výhru v Horní stále pokračuje. Když sem jedem tak snad prohráváme už v Dolní 2:0. Ne, že by nás vyloženě přehráli, ale vytvořili si šance a dali goly. My jsme si tentokrát šance ani nevytvořili, takže gol nebylo ani z čeho dát. Byl to takový divný fotbal. Brankář na jedné straně vezme balon překopne ho až na druhou stranu,. Tam ho vezme druhý brankář a kopne zpátky. A stále dokola. Balony se stále někde hledají. Furt se nehraje. Zálohy si moc nezahrají. A náš útok taky ne. Jejich útok je asi na toto zvyklí a po našich chybách dávají goly. Oni jsou před a ve vápně strašně silní na balony a strašně špatně se od nej oddělují. Takový Jirka Halík zbourá celou obranu a dá gol. To je šutér. A takových je v Řasnici víc. Gratulujeme soupeři k výhře. Zasloužili si jí. No a my si budem muset na body počkat snad příští týden. Věřím, že se to povede.

Další: Zápas - sobota
soupeř - Dolní Řasnice
čas - 15h

PS - PO zápase se koná besídka na větrově u Bohouše. Višchni hráči s manželkami, členi a sponzoři jsou srdečně zváni,

Těšim se na vás. LáĎa

Obrana Mocek mIlan, Horák Matě, Beneš Zdeněk, Hrouda PAvel(70. Hobza KArel)
Záloha: POspíšil Vladislav (72. Adámek Tom), Hrouda Zdeněk, Malý Petr, STárek Boďa
Útok: Ismanický Jiří, Brož Zdeněk(75. Bareš Láďa)

7. června 2009 v 20:32 Komemtáře k zápasům
Zápas, ve kterém jsme se pokusili prodloužit šňůru bez porážky, ale bohužel se to nepodařilo, ale bylo k tomu velmi blízko. No škoda. Opět jsme prohrávali 2:0, ale do poločasu jsme snížili na 1:2 a po přestávce jsme srovnali na 2:2. Pak už to bylo nahoru dolu. To byl mač. Soupeř byl o kus fotbalovější, ale my jsme fotbalovost nahrazovali bojovností. Rozhodující gol jsme dostali 2 minuty před vypršením normální hrací doby. O to víc nás to může mrzet, ale fotbal se hraje do té doby než rozhodčí pískne konec. No nedá se nic dělat, ale ty Pertoltice mají docela dobrý team. Co kus to fotbalista, takže nakonec ten výsledek není zase až tak špatný a hlavně nás může těšit, že jsme všichni dřeli a zápas jsme i za stavu 2:2 chtěli vyhrát a nehráli na nějakou remízu, která v dnešním fotbale nic neřeší. Za bojovnost vám všem děkuji.