Jokers - Oldřichov 2:0

24. května 2009 v 20:20 |  Komemtáře k zápasům
Další výhra!!! Tato však byla velmi těžce vybojovaná. Prvních 10 minut jsme na soupeře vlétli a už ve 2. minutě jsme vedli 1:0. Potom jsme mohli přidat minimálně ještě jeden gol. Od desáté minuty se hra vyrovnala. Bojovalo se o každý balon. Nikdo z hráčů nepustil žádný souboj. My jsme plnili taktické pokyny, které jsme dostali před zápasem, až na maličkosti dokonale. Po přestávce nás soupeř výrazně zatlačil a nemohli jsme se z toho vymanit. Spolíhali jsme jen na brejky. A taky jsme z jednoho z nich dali gol v 70. minutě na 2:0. Pak už jsme jen bránili, zpomalovali hru, abychom nedostali nějaký hloupý gol. A to se podařilo. Výhra je o to cennější, že na jaře nikdo Oldřichov neporazil. A v jarní tabulce je na 2. místě a my už jsme 3. Musíme stále makat, protože je vidět, že vyhrát se dá s každým a nemusíme se před každým podělat. Takže díky za super bojový výkon a jen tak dál. Ať se daří!!

Sestava: Brankář: Šimon MArtin
Obrana: Mocek Milan, Hrouda PAvel, Beneš Zdeněk, Stárek Bohouš
Záloha: Hrouda Zdeněk(46. Horák MAtěj), Ismanický Jiří, Beneš Petr, Pospíšil Vláďa(90. Hobza KArel)
Útok: Brož Zdeněk(87. Adámek Tom). Harda Tom

Goly: 2. Brož 1:0