Jokers - Kunratice 3:4

10. května 2009 v 19:16 |  Komemtáře k zápasům
To byl zápas blbec. Ale co, alespoň jsme zpět na zemi a nelítáme někde v oblacích. Začátek byl dost dobrý. 20. minuta 2 goly Gittlera a vedeme 2:0, ale nejsme lepším týmem, "bojujem", škoda, že vedení neudržíme do půle a gol dostáváme po kolapsu obrany ve 45. minutě 2:1. Po přestávce je vidět, že by byla potřeba o trochu delší pauza, asi jsme se hodně vystavili v prvním poločase. Soupeř toho využívá a otáčí výsledek ve svůj pospěch a vede 2:4, škoda. 4 gol , jasný ofsajd, ale je tam náš pomezní tak si nemáme na co ztěžovat. Posledních 15 minut riskujem. Chytli jsme druhý dech. Stačí nám to však pouze na snížení. Nedá se nic dělat. Porážka patří k fotbalu, tak hlavy nahoru. Uznáváme kvality soupeře.

Sestava: Brankář: Šimon MArtin
Obrana: Beneš Zdeněk, Mocke Milan, Stárek Bohouš, Horák Matěj(75. Pospíšil Láďa)
Záloha: Ismanický Jiří, Hrouda Zdenek, Beneš Petr, Gittler Vláďa
Útok: Havel Jiří(70. Harda Tom), Brož Zdeněk(77. Adáme Tom)

Držení míče - 45%:55%

PS: Další zápas provinční derby. 17h v Krásáku s Krásákem. 16h odjezd od zimáku.