Květen 2009

Víska - Jokers 2:3

31. května 2009 v 22:03 Komemtáře k zápasům
První půle 2:0!!! To jsme, ale dřeváci. Víska 20 minut hraje o 10 a my dostaneme 2 goly a mohlo být i hůře. Nedokážem pokrývat jejich dva hroty a máme zmatek v přebírání ostatních hráčů. Naštěstí Víska nepromění nimimálně další 3 100% šance a my ve 35. minutě částečně pochopíme jak bránit jejich útoky. Nikdo neříká, že musíme vše vyhrát, ale ke spokojenosti stačí, když budem jezdit po zadku a makat. Nebudem počítat body před zápasem nebo kdo kolik dá golu. Hrajem si na mistry světa. Nikdo z nás není fotbalista od pána boha. My jsme bojovníci tak musíme bojovat a to uplně všichni!!! Jeden za druhýho atd. Přesně toto si přenášíme do druhé půle a za 15 minut otáčíme z 2:0 na 2:3. Krásné dva trestňáky a jedna individuelní akce nás dostali do vedení a měli jsme i další šance, které volali po golu. Škoda, že jsme nedali, protože Víska, která odešla fyzicky, stále hrozila z brejků a tak se muselo makat až do konce. Takže děkuji za výkon ve druhé půly. A hurá na Bukvičky. To bude, ale škoda že nebude Šimpi.

Sestava: Šimon MArtin
Obrana: Stárek Bohouš(46. Horák MAtěj), Beneš Zdeněk, Hrouda PAvel, MOcek Milan
Záloha: Ismanický Jiří, Hrouda Zdeněk, Gittler Vladislav, Pospíšil Vladislav(80. S7kora bOris)
Útok: Brož Zdeněk, HArda Tom(88. Bareš Láďa)

24. května 2009 v 20:20 Komemtáře k zápasům
Další výhra!!! Tato však byla velmi těžce vybojovaná. Prvních 10 minut jsme na soupeře vlétli a už ve 2. minutě jsme vedli 1:0. Potom jsme mohli přidat minimálně ještě jeden gol. Od desáté minuty se hra vyrovnala. Bojovalo se o každý balon. Nikdo z hráčů nepustil žádný souboj. My jsme plnili taktické pokyny, které jsme dostali před zápasem, až na maličkosti dokonale. Po přestávce nás soupeř výrazně zatlačil a nemohli jsme se z toho vymanit. Spolíhali jsme jen na brejky. A taky jsme z jednoho z nich dali gol v 70. minutě na 2:0. Pak už jsme jen bránili, zpomalovali hru, abychom nedostali nějaký hloupý gol. A to se podařilo. Výhra je o to cennější, že na jaře nikdo Oldřichov neporazil. A v jarní tabulce je na 2. místě a my už jsme 3. Musíme stále makat, protože je vidět, že vyhrát se dá s každým a nemusíme se před každým podělat. Takže díky za super bojový výkon a jen tak dál. Ať se daří!!

Sestava: Brankář: Šimon MArtin
Obrana: Mocek Milan, Hrouda PAvel, Beneš Zdeněk, Stárek Bohouš
Záloha: Hrouda Zdeněk(46. Horák MAtěj), Ismanický Jiří, Beneš Petr, Pospíšil Vláďa(90. Hobza KArel)

17. května 2009 v 20:29 Komemtáře k zápasům
Derby s nábojem!! Fotbal se vším všudy, co k němu patří. Goly, tvrdé souboje a emoce! Za ty emoce může hlavní rozhodčí Sopr, který svými nepřesnými výroky zápas vyhrotil do neskutečných dimenzí. Každý souboj pískl pro toho, co si více zařval. Jasné fauli otáčel. Nedokázal držet zápas pod kontrolou. Na obě strany neskutečné hrubky. Naštěstí pro Nás jsme dali o jeden gol více než soupeř a tři body jsou doma, ale hodně jsme se nadřeli. Po 6 měsících nasotupi do základu Hardči a hned dla 2 goly. Doufám, že mu bude noha držet a bude střílet dál. Nastoupili i oba kolenáři: Pospi a Sygi. Sygi 4 minuty před koncem přihrál na rozhodující gol. Těsně před koncem se dostal do hry i mladý Bary. A to na lavičce zůstali ještě Hobzáňo, Adamos, Horakys a Beny P. Kluci příště příjde řada i na Vás. Zápas jsme odehráli v nové kolekci dresu modrá a bílá(V tom je naše síla) to byla nádhera! Moc vám to slušelo. Já být žena tak vím jakému týmu fandit . Tak ať nám nové dresy nosí štěstí a vyhráváme.

Sestava:
Brankář: Šimon Martin
Obrana: Beneš Zdeněk, Mocek Milan, Hrouda Pavel, Stárel Bohouš(88. Sýkory Boris)
Záloha: Gittler Láďa, Ismanický Jiří, Hrouda Zdeněk, MAlý Petr(65. Pospíšil Láďa)
Útok: Brož Zdeněk, Harda Tomáš (92. Bareš Láďa)

10. května 2009 v 19:16 Komemtáře k zápasům
To byl zápas blbec. Ale co, alespoň jsme zpět na zemi a nelítáme někde v oblacích. Začátek byl dost dobrý. 20. minuta 2 goly Gittlera a vedeme 2:0, ale nejsme lepším týmem, "bojujem", škoda, že vedení neudržíme do půle a gol dostáváme po kolapsu obrany ve 45. minutě 2:1. Po přestávce je vidět, že by byla potřeba o trochu delší pauza, asi jsme se hodně vystavili v prvním poločase. Soupeř toho využívá a otáčí výsledek ve svůj pospěch a vede 2:4, škoda. 4 gol , jasný ofsajd, ale je tam náš pomezní tak si nemáme na co ztěžovat. Posledních 15 minut riskujem. Chytli jsme druhý dech. Stačí nám to však pouze na snížení. Nedá se nic dělat. Porážka patří k fotbalu, tak hlavy nahoru. Uznáváme kvality soupeře.

Obrana: Beneš Zdeněk, Mocke Milan, Stárek Bohouš, Horák Matěj(75. Pospíšil Láďa)
Záloha: Ismanický Jiří, Hrouda Zdenek, Beneš Petr, Gittler Vláďa
Útok: Havel Jiří(70. Harda Tom), Brož Zdeněk(77. Adáme Tom)

Držení míče - 45%:55%

PS: Další zápas provinční derby. 17h v Krásáku s Krásákem. 16h odjezd od zimáku.

Rapid dolní - Jokers 1:6

3. května 2009 v 21:53 Komemtáře k zápasům
Další zápas, ve kterém nebylo pochyb o vítězi. Od samého začátku jsme drželi otěžě zápase pevně v "nohách" my. Byl to sice jasný zápas pro Jokers, ale našli by se i negativy. Třeba 25 minut ve druhé půly to byl fotbal tak 5. třídy a né pralesní ligy, No hrůza. Na druhou stranu musím kluky pochválit za to, že v nutili soupeři svůj styl hry. Další pozitivum je věkový průměr našeho týmu. Včetně střídajích hráčů byl 28,4 let. Další plus je 8 hráčů připraveno na střídání, ale na každého se nedostane. Kluci to však chápou a jsou rozumní. No a na závěr? Po půl roce nastoupil Tomek Harda. Gratulujem! (no ale hned je mezi marody Lukyn, 14.6. jde na operaci s kolenem, takže přejem brzké uzdravení a zatim tě čeká lekárna. Takže gratuluji k vítězství, ale teprve teď se ukážě síla týmu, kdy nás čekají těžší soupeři. Věřím, však že je zvládnem. Sestava: Brankář: Šimon MArtin Obrana: Beneš Zdeněk, Horák Matěj, Hrouda Pavel, Mocek Milan Záloha: MAlý Petr(Stárek Bohouš46.), Ismanický Jiří, Hrouda Zdeněk, Gittler Láďa Útok: Brož Zdeněk(76. Bareš Láďa), Čuba Martin(72. Harda Tom) Goly: 7. brož 0:1 23. Čuba 0:2 32. Brož 0:3 77. Brezovák 1:3 77. Gittler 1:4 82. Hrouda Zd. 1:5 88. Ismanický 1:6 Žk:-- ČK:-- Rohy: 3 - 13 Držení míče: 35%-65% PS: Rozhodčí Vacek Tomáš na to, že je ročník 89, zvládl zápas s nadhledem starých rutyneru. PS: Další zápas doma v Krásáku s Kunraticemi od 17h. Odjezd 16h od zimáku.