Hejnice "B" - Jokers 3:3

20. dubna 2009 v 14:49 |  Komemtáře k zápasům
Zápas venku a opět slátaná sestava. V sestavě figurovala jména invalidů Sýkory a Pospíšila, v útoku benjamínek Čuba. Před zápasem se řešilo téma "velký debakl", ale to se napotvrdilo. Byli jsem v Hejnicích minimálně vyrovnaným soupeřem.V 18 minutě jsme střelili regulerní gol, ale pomezní na nátlak domácích zvedl praporek. Ale už za 2 minuty to bylo 0:1. To se Brožáňo krásně trefil z 18 metrů. Pak nás Hejnice zmáčkli a do poločasu otočili na 2:1. A kdo jiný než Zoreník. Po přestávce dal opět gol Brožáňo a srovnal na 2:2 z trestného kopu z 20 metrů. To byla šibena. V 77. minutě si Hroudička udělal z pěti Hejnických hráčů statujcí kuželky. To byla nádhera a byli jsme v euforii. Ale ta vydržela jen 5 minut. To Beny pověsil další šiben, ale do vlastní sítě. Pak to bylo 9 minut hrůzy. Nedokázali jsme se vymanit z pod tlaku. Ale díky vynikajícímu Šimpimu jsme to zvládli. Díky všem za to, že ukázali jak se bojuje o body srdcem.

Sestava: Brankář: Šimon MArtin
Obrana - Hrouda PAvel, Mocek Milan, Beneš Zdeněk, Stárek Bohouš
Záloha: Pospíšil Vl(90. Adámek Tomáš), Sýkora Boris, ISmanický Jiří, Horuda Zdeněk

Držení míče : 52%: 48%

PS: Další zápas opět "B", ale RAspenava 14h v Krásáku 13h odjezd od zimáku.

PS: Kdyby mohli hrát všichni marodi a všichni omluvený tak by pro nás ta remíza byla ztráta, ale takhle je bod zlatý dík.

Omluvení: Gittler L. , Malý P., HAvel J, Beneš P, Čurda M
Zraněný: Jireček L, HArda t, Staronový hráč Kvapil Tomáš