Duben 2009

Jokers - Raspenava "B" 4:0

26. dubna 2009 v 20:09 Komemtáře k zápasům
Tento zápas proběhl zcela v režii domácích a stačilo na to jen trochu fotbalového umu, protože borci, kteří přijeli v dresu Raspenavy, neměli s fotbalem nic společnýho teda až na vyjímky. Škoda, že jsme jim nenasázeli golu více. Ale to bychom trochu museli hrát v tempu a ne se přizpůsobit chodícímu fotbalu RAspenavy. Je teda fakt, že rozhodčí nepískl ještě 2 penalty (100%), ale ještě, že je nepískl, protože bychom asi nedohráli, pač někteří hráči hostů už neunesli tento stav a hrotili hru mimo fotbalové hranice a mysleli, že jsou na boxu. Ale my o nich víme své (všichni), takže nás to ani nepřekvapilo. Pro nás je důležité, že jsme zápas zvládli a máme 3 body. S body spokojenost, ale hra nic moc. Chce to zlepšit. Tak příště.

Sestava : Brankář: Šimon MArtin
Obrana: Beneš Zdeněk, Mocek Milan, Stárek Bohouš, Hrouda Pavel
Záloha - Ismanický Jiří, Hrouda Zdeněk, Gittler Láďa, MAlý Petr(46. Beneš Petr)
Útok: Čuba MArtin(65. Adámek Tomáš), Brož Zdeněk(70. BAreš Láďa)

Držení míče: 65%: 35%

PS: Další zápas. Sobota 2.5. v 17h. Rapid dolní v Řasnici. Odjezd 16h od zimáku.

PS: I když to byli kopáči, ten Pošmournej by se mi u nás líbil.

Hejnice "B" - Jokers 3:3

20. dubna 2009 v 14:49 Komemtáře k zápasům
Zápas venku a opět slátaná sestava. V sestavě figurovala jména invalidů Sýkory a Pospíšila, v útoku benjamínek Čuba. Před zápasem se řešilo téma "velký debakl", ale to se napotvrdilo. Byli jsem v Hejnicích minimálně vyrovnaným soupeřem.V 18 minutě jsme střelili regulerní gol, ale pomezní na nátlak domácích zvedl praporek. Ale už za 2 minuty to bylo 0:1. To se Brožáňo krásně trefil z 18 metrů. Pak nás Hejnice zmáčkli a do poločasu otočili na 2:1. A kdo jiný než Zoreník. Po přestávce dal opět gol Brožáňo a srovnal na 2:2 z trestného kopu z 20 metrů. To byla šibena. V 77. minutě si Hroudička udělal z pěti Hejnických hráčů statujcí kuželky. To byla nádhera a byli jsme v euforii. Ale ta vydržela jen 5 minut. To Beny pověsil další šiben, ale do vlastní sítě. Pak to bylo 9 minut hrůzy. Nedokázali jsme se vymanit z pod tlaku. Ale díky vynikajícímu Šimpimu jsme to zvládli. Díky všem za to, že ukázali jak se bojuje o body srdcem.

Sestava: Brankář: Šimon MArtin
Obrana - Hrouda PAvel, Mocek Milan, Beneš Zdeněk, Stárek Bohouš
Záloha: Pospíšil Vl(90. Adámek Tomáš), Sýkora Boris, ISmanický Jiří, Horuda Zdeněk

Držení míče : 52%: 48%

PS: Další zápas opět "B", ale RAspenava 14h v Krásáku 13h odjezd od zimáku.

PS: Kdyby mohli hrát všichni marodi a všichni omluvený tak by pro nás ta remíza byla ztráta, ale takhle je bod zlatý dík.

Omluvení: Gittler L. , Malý P., HAvel J, Beneš P, Čurda M
Zraněný: Jireček L, HArda t, Staronový hráč Kvapil Tomáš
!!TO BY BYL TEAM!!

Jokers - Nové město "B" 3:1

13. dubna 2009 v 19:43 Komemtáře k zápasům
Z tohoto zápasu jsem měl dost velký strach. Ale mé obavy se nakonec nepotvrdili. A to jsem moc rád. Do sestavy se pro tentokrát vrátili Petr Malý a Petr Beneš a bylo to sakra znát. Oba hru velmi oživili. už ve 30. minutě jsme vedli 3:0, po golech Hroudiče 2x a Brožáňa. ALe pak se hra začala srovnávat. A ve druhé půly to byla kopaná z obou stran. Škoda! Hlavně pro nás. Mohli jsme si dost vylepšit skore, protože kdybychom pokračovali ve hře z první půle, mohlo to být dobré. Je fakt, že nám dost pomohl hostující golman, ale byla spousta šancí, které jsme zbrkle zakončili, ale ty šance po golech volali. Byli to krásné akce na jeden dotyk. To byl ťukes. Ale příště to chce hrát 90 minut a ne jen 45. Ale body dobré . Pískal rozhodčí Dobrovolný. Tento zápas zvládl. Byl dobrý standart. Škoda, že takto nepískal první kolo ve Frýdlantě(ale na obě strany "škoda")

Sestava: brankář: Šimon MArtin
Obrana: Beneš Zdeněk, Horák MAtes(25. Stárek Bohouš), MAlý Petr, Mocek Milan
Záloha: Ismanický Jiří, Hrouda Zdeněk (70.Adámek Tomáš), Beneš Petr, Gittler Láďa
Útok: Brož Zdeněk, HAvel JIří(83. Bareš Láďa)

Držení míče: 60%:40%

PS: Další zápas. Neděle 17h v Hejnicích s "B". ODjezd 16h od zimáku.

PS: Trenink v úterý 18h v Krásném lese. "Každé úterý"

Bulovka "B" - Jokers 2:0

5. dubna 2009 v 20:14 Komemtáře k zápasům
Ve slátané sestavě jsme sice prohráli, ale nemáme se za co stydět. Už v 6. minutě jsme po špatně zahraném ofsajdu dostali první gol. Pak jsme trochu soupeře přehráli a oni začali hrát na bejky. A ty byli dost nebezpečné. My jsme opět neproměnili tutovky a znovu se ukázalo jak nám chybí Tomason, a když se ve 30 min. zranil Jirda bylo to zlé. Ve druhé půly jsme hráli většinu času na pulce Bulovky, ale oni dali gol po standartce a bylo vymalováno. Pak už to byla od nás křeč jak jsme se snažili dát gol. Bulovce gratulujem. Z obou stran dost pohodový zápas, ale pro nás se špatným výsledkem. Nic nenaděláme!!!