Březen 2009

Slovan - Jokers 2:2

29. března 2009 v 20:27 Komemtáře k zápasům
První jarní mistrák. Hned derby a jaké. Náboj z posledního podzimního zápasu mezi námi zůstal, ale u těch zamindrákovaných pánů(pána) ze Slovanu zůstal víc. Chtěli nás roznést i s některými posilami z "A" týmu. Ve 20 minutě jsme si řekli, že jsme asi přežili peklo na zemi, protože do té doby nám Slovan nepůjčil míč a cpal se do našeho vápna. Centr za centrem, roh za rohem, a my? Odkop a zase odkop!! Ale po první inkasované brance, si ale naši hoši řekli, že se nikoho nemusí bát, a že proti tak silnému týmu nemáme co ztratit a pomalu se do protivníka začali zakusovat. Do poločasu jsme nedali dvě slibné šance. O přestávce vládla mezi kluky náramná nálada. Jednoho bolela hlava(asi migréna), jednoho zadek, jednoho kolínko, jednoho zápěstí, no radši nebudu pokračovat. To bylo marodů!!! Ale nejdůležitější osoba našeho týmu v tomto zápase Šimpy! Byl zcela v pohodě. To bylo úžasný, skvělí Šimpy. Ve druhé půli jsme začali být lepší a naší převahu jsme vyjádřili i golově. To co si ten Jirda dovolil udělat ve vápně excelentní!! Ale hned po vstřelené brance jsme ho museli vystřídat, protože jsme ho nemohli najít. On jak se radoval tak už byl asi ve Stráži tak zdarec Luky a vrať se, potřebujem tě. V 83. minutě dal buldok Havel gol hlavou a věděli jsme, že neprohrajem. Ale soupeř se do nás pustil. To bylo točo. Nestěžuju si na rozhodčího, protože tento plácal, co si říká rozhodčí to jeb,,, na obě strany, ale když řekne 2 minuty normální hrací doby + 4 minuty nastavení a my dostanem gol v 99 minutě. Tak to je hnus a jen hnus, takže pane Nedotknutelný až se příště budete rozčilovat na PANA ROZHODČÍHO ZELENAYE tak si vzpomeňte na tohoto matlu co vám pomohl. Mě těší jen to, že se na nás byli podívat i z jiných klubů, a že viděli co je možné ve Frýdlantě(také mě hned telefonovali a byli z toho závěru zhnuseni), takže když chcete postoupit tak klidně a těm hráčům z Frýdlantu to přeji a funkcionářům jen těm čestným a rovným!!! Jinak našim hráčům děkuji za to jak tento zápas zvládli a jak dřeli. Všem díky moc. Děkuju hráčům FDl, že si to s námi rozdali v tomto krásném zápase. Jste dost dobří, ale s námi už musíte taky počítat. Tak ať se vám daří. Nahoře, ale pozor na Bukvy.Sestava: brankář: Šimon MArtin
Obrana: Matěj Horák, Beneš Zdeněk, Hrouda Pavel, Mocek Milan
Záloha: Gittler Vladilslav, Ismanický Jiří, Hrouda Zdeněk, Havel Jiří
Útok: JIreček Lukáš(70. Stárek Bohouš), Brož Zdeněk

Goly: 20. - 1:0 Krycha
55. - 1:1 Jireček
83. - 1:2 Havel
99. - 2:2 Šena

ŽK: 2:2
ČK: --
Rohy: 12:6
Držení míče: 55%:45%

Přípravný zápas Oldřichov - Jokers 4:2

22. března 2009 v 16:41 Komemtáře k zápasům
Poslední přípravný zápas před sezonou jsme opět prohráli, ale není to nic tragického. Většinou se to v sezoně obrátí, a když ne tak "hlavně když si zahrajem"!Doufám, že ne!! A že se nám bude v lize dařit, i když nám to los moc neulechčil a první dvě kola jedem ven(Frýdlant, Bulovka). Hlavně ten Frýdlant to bude hodně težké, takže nás přijďte povzbudit. V neděli 29.3. ve Frýdlantě na písáku.

Příprava 14.3.

15. března 2009 v 12:03 Komemtáře k zápasům
Dolní Řasnice - Jokers. !!!Zrušeno - Hřiště v dolní pod vodou
tráva Harcov obsazena

P.S. - Příští zápas - Místo: Umělá tráva v Harcově
Výkop: 21.3. 17h
Soupeř: Oldřichov
Druh utkání: Generálka na jaro
Odjezd: 15:45h od zimáku

Příprava Sokol Oldřichov - Jokers 4:3

15. března 2009 v 12:00 Komemtáře k zápasům
Druhý přípravný zápas jsme dobře rozehráli a vedli jsme 3:1, ale vinou velkého množství střídání se hra strašně znepřesnila, a když jsme vystřídali Brožáňa tak byli vidět, že při absenci Havla a Hardy nemáme žádného jiného útočníka, ale střídat se muselo, aby si zahráli kluci, kteří nedostanou tolik prostoru v sezoně. Oldřichov toho využil a otočil ve svůj prospěch. Ale neva! Stále je to příprava. Hrálo se na výborném terénu.(umělá tráva Harcov)

Sestava: brankář - Kozák
Obrana - Beneš Mocek, Horák, Hrouda P.
Záloha - Jireček, Malý, Sýkora, ISmanický, Gittler, Hobza, Bareš
Útok: Hrouda, Brož(Adámek)