Prosinec 2008

Vše nejlepší

30. prosince 2008 v 15:38 Akce
Všem čtenářům těchto stránek přeji krásného Silvestra a šťastný Nový rok 2009. Zachovejte nám svoji přízeň.


Předsilvestroské utkání 08

30. prosince 2008 v 12:29 Akce
27.12. jsme sehráli předsilvestrovský srandamač. Za Účasti 18 lidí nám počasí přálo, nikdo se nezranil a navečer jsme krásně poklábosili. Ahoj v novém roce 09.

Zdravím fotbalové fandy a fandy Jokers zvlášť

1. prosince 2008 v 18:40 Komemtáře k zápasům
21.února 2009 Jokers uspořádá 4.ročník turnaje v sálové kopané. Turnaje se zúčastní 12 týmů z libereckého výbežku. Zápasy se budou hrát ve dvouch šesti člených skupinách, 1x 10minut, ze kterých se postupuje do Play Of, odkud pavoukem vzejde vítěz. pro hráče a diváky je připraveno bohaté občerstvení a v půly turnaje tombola s velkým množstvím cen. Takže se máte na co těšit. Vítězi předešlích 3 ročníků byli Fc Jokers, Fc Jokers, Fc Sedláci. Tak jsem moc zvědav, kdo vyhraje letos. Konkurence bude velká. Můžete mi psát také návrhy jak vylepšit předešlé ročníky, aby jsme se stále zdokonalovali. To je k turnaji vše.
Teď k pohybu hráčů. Zatím mám potvrzené hostování klubu i od hráčů. Martin Šimon z Hejnic, moc jsme o něj stáli a i jemu se u nás zalíbilo. Matěj Horák z Hejnic doufám, že si u nás zvykne a popere se o místo v základní sestavě. Boris Sýkora z Hejnic, veterán, který týmu má stále co dát. Budeme se snažit také z Hejnic přivést Vladislava Gittlera, který má zájem u nás hrát. Pak je tu Lukáš Jireček, to je pro mně otázka cti, přivést tohoto univerzála . A spolupráci by mohlo narušit jen Lukyho pracovní vytíženost nebo zdravotní potíže. Tipy mám i na další hráče, ale uvidíme. Tak zatim ahoj Láďa.