Jokers - Frýdlant 0:0

9. listopadu 2008 v 19:05 |  Komemtáře k zápasům
Poslední zápas podzimu jsme odehráli na velmi těžkém terénu. Hrál se velmi bojovný fotbal. Bylo to 100% nasazení z obou stran. V první půly jsme nebyli horšim mužstvem ba naopak, ale všechny šance se utápěli v kalužích vody. Ve druhé půly obě mužstva pokračovala v tom co ukázali v té první. Bylo stále na co koukat. Souboj střídal souboj, ale v rámci pravidel. Jenže při jednom takovém souboji jsme přišli o Tomasona(zlomená holení kost,"Nešťastná náhoda"). pak musel střídat Sygi(koleno) a Slovan začal mít převahu. Ale ve zbytku času kluci makali a ten bod udrželi. Za tu bojovnost si ho zasloužili. A za tu nabubřelost s jakou někteří borci z Frýdlantu přijeli jsem za to šťastný. DOBRE DERBY! Letos jsem málo hodnotil rozhodčí a tak ať se to někomu líbí nebo ne, tak rozhodčí Zelenay podal dobrý výkon a Frýdlantu to určitě nepokazil. V první řadě by se měli zastavit u sebe a pak řvát jak urvaný z řetězu. My jsme jim v tomhle zápase ukázali, že to jde a budem se snažit v tom pokračovat. A přeju si více Zelenayu, Filipů, Soukupů, Pelikánů atd.PS: Kluci Vám moc děkuju za super podzim. 21 bodů je historický rekord po podzimu,ale o ten nejde, Jde o to, že jsme tým, který se rovná rodina a to není fráze.


PS: Tome Přejeme ti brzké uzdravení, a i když vím, že teď na fotbal nemáš náladu, doufám, že na turnaj budeš fit. 14.2.09 a když ne tak tam budeš prodávat guláš, ať to vidíš z druhé strany. HLAVNĚ ZDRAVÍ!! Jsme s tebou. máme tě rádi a ať už seš opět mezi námi.Sestava:
Brankář: Jireček Lukáš
Obrana: Ismanický Jiří, Beneš Zdeněk, Mocek Milan, Hrouda Pavel
Záloha: Havle Jiří, Hrouda Zdeněk, MAlý Petr, Sýkora Boris(60. Beneš Petr)
Útok: Brož Zdeněk, Harda Tom(64. Stárek Bohouš)


Goly:--
ŽK:--
ČK:--
Rohy: 6-6
Držení míče: 50%:50%

PS: Večer jsme ten bod a celý podzim řádně oslavili, ale to už je jiná rubrika(akce)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 joavcmsf joavcmsf | E-mail | Web | 22. dubna 2009 v 23:22 | Reagovat

s2TqL2  <a href="http://fxhuuvjywiqw.com/">fxhuuvjywiqw</a>, [url=http://rqwzyrfymscv.com/]rqwzyrfymscv[/url], [link=http://vclmfrsqcpav.com/]vclmfrsqcpav[/link], http://rbgsidlnfqel.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama