Listopad 2008

Ahoj, tak jak je?

24. listopadu 2008 v 20:07 Komemtáře k zápasům
Ahoj lidičky, Máme 14 dní po sezoně, ale myslím, že se nikomu zrovna teď po fotbale nestýská ba naopak. Fotbalu bylo dost! Alespoň na chvíli. Ale neleníme, každé úterý sálová kopaná, kterou teď budeme kombinovat s florbalem. Je to od 19hodin v hale v Raspenavě. KAždý čtvrtek od 19hodin má 10vyvolených spinnink a každou neděli máme trenink na ledě od 15:30h na Frýdlantském zimáku. Kdo by měl zájem se zapojit do přípravy a chtěl by se zkusit na jaře prodrat do sestavy Jokers má možnost. Bližší info tel:721 261 094(Pospíšil ml.). Budeme preferovat heslo "mládí má zelenou", ale jen pokud do toho bude zapálen jako starší. Jinak přeji všem marodům ať se daj do kupy, ať je co nejdříve vidim na place, Tom Harda, Martin Šimon, Zdenda Beneš, Boris Sýkora. Hodně zdraví. Příští pondělí informace o 4.ročníku Jokers cupu a o pohybu hráčů. PS: A Navštěvujte naše stránky pravidelně ať stoupne sledovanost a je s kým debatit. Ahoj Láďa

Rozlučka 2008

9. listopadu 2008 v 20:29 Akce
Ale jsme se pobavili co? Najedli jsme se, napili, zatancovali a někde jsme ztratili dresy. DOufám, že se nám to nestane na hřišti. Tak Ahoj na další Akci.

Jokers - Frýdlant 0:0

9. listopadu 2008 v 19:05 Komemtáře k zápasům
Poslední zápas podzimu jsme odehráli na velmi těžkém terénu. Hrál se velmi bojovný fotbal. Bylo to 100% nasazení z obou stran. V první půly jsme nebyli horšim mužstvem ba naopak, ale všechny šance se utápěli v kalužích vody. Ve druhé půly obě mužstva pokračovala v tom co ukázali v té první. Bylo stále na co koukat. Souboj střídal souboj, ale v rámci pravidel. Jenže při jednom takovém souboji jsme přišli o Tomasona(zlomená holení kost,"Nešťastná náhoda"). pak musel střídat Sygi(koleno) a Slovan začal mít převahu. Ale ve zbytku času kluci makali a ten bod udrželi. Za tu bojovnost si ho zasloužili. A za tu nabubřelost s jakou někteří borci z Frýdlantu přijeli jsem za to šťastný. DOBRE DERBY! Letos jsem málo hodnotil rozhodčí a tak ať se to někomu líbí nebo ne, tak rozhodčí Zelenay podal dobrý výkon a Frýdlantu to určitě nepokazil. V první řadě by se měli zastavit u sebe a pak řvát jak urvaný z řetězu. My jsme jim v tomhle zápase ukázali, že to jde a budem se snažit v tom pokračovat. A přeju si více Zelenayu, Filipů, Soukupů, Pelikánů atd.PS: Kluci Vám moc děkuju za super podzim. 21 bodů je historický rekord po podzimu,ale o ten nejde, Jde o to, že jsme tým, který se rovná rodina a to není fráze.


PS: Tome Přejeme ti brzké uzdravení, a i když vím, že teď na fotbal nemáš náladu, doufám, že na turnaj budeš fit. 14.2.09 a když ne tak tam budeš prodávat guláš, ať to vidíš z druhé strany. HLAVNĚ ZDRAVÍ!! Jsme s tebou. máme tě rádi a ať už seš opět mezi námi.Sestava:
Brankář: Jireček Lukáš
Obrana: Ismanický Jiří, Beneš Zdeněk, Mocek Milan, Hrouda Pavel
Záloha: Havle Jiří, Hrouda Zdeněk, MAlý Petr, Sýkora Boris(60. Beneš Petr)
Útok: Brož Zdeněk, Harda Tom(64. Stárek Bohouš)


Goly:--
ŽK:--
ČK:--
Rohy: 6-6
Držení míče: 50%:50%

PS: Večer jsme ten bod a celý podzim řádně oslavili, ale to už je jiná rubrika(akce)

Dolní Řasnice - Jokers 4:3

2. listopadu 2008 v 18:47 Komemtáře k zápasům
Vedení jsme se ujali už po 20 vteřinách, ale to bylo na dlouhou dobu od nás vše. Řasnice po našich chybách v pohodě zvyšovala svůj náskok. Do poločasu vedla 3:1 a my jsme ji v tom ani moc nebránili. Oni hráli houbelec a my ještě větší. Po přestácce Tomason neproměnil solo. Na druhé straně dala Řasnice penaltu a vypadalo to, že není o co hrát, ale Jokers hraje až do konec a tak jsme v závěru hráli o bod. A že se to nepodařilo může to mrzet, ale aspoň jsme hrálï a dřeli, ne jako v první půli bez zájmu, ale Řasnice na to svém malém pahorku umí hrát a jen tak tam někdo nezvítězí. Gratuluju jim k výhře, kterou si zasloužili"Měli větší štěstí."
Komentář po zápase: Tolik rukou co jsme dali v tomto zápase jsme nedali za celou sezonu dohromady.
Příští týden poslední zápas podzimu s Frýdlantem. SObota od 13:30h v Krásáku, odjezd od zimáku v 12:30h a at ten zápas dopadne jak chce tak se v 17:30 sejdem v Mysliveckém zátiší v Raspenavě i s manželkami a co? no co myslíte....??Sestava:
Brankář: JIreček lukáš
Obrana: Beneš Zdeněk, Mocek Milan, Stárek Bohouš, MAlý Petr
Záloha: ISmanický JIří, Beneš Petr(52. Havel JIří), Hrouda Zdeněk, Sýkora Boris
Útok: Harda Tomáš, Brož Zdeněk
Trenér: POspíšil Vladislav st.Goly: 1. Harda 0:1
10. Turek 1:1
18. Sochor Pa. 2:1
35. Sochor Pa.
48. Sochor Mil. 4:1
72. Brož 4:2
90. Harda 4:3


ŽK:--
ČK:--
Rohy: 8:6
Držení míče: 58%:48%