Pertoltice - Jokers 5:5

19. října 2008 v 19:39 |  Komemtáře k zápasům
Euforie pokračuje a Jokers veze bod, v což by nikdo před zápasem nevěřil, teda mimo lidí spjatých s tímto týmem, tam už si věří všichni. Hlavně věří jeden druhému a hrajem srdcem, tím je tento mančaft pro mě osobně nejsilnější ze všech týmů a může porážet kohokoli. A když prohraje tak se opět prokáže síla tohoto mužstva, je to totiž jedna velká rodina.
Začátek zápasu byl spíše horor, 7 minuta 3:0, to bylo na infarkt!!! BYli jsme všude pomalu, vypadalo to jak F1 a vedle ní traktor, ale postupem času se hra začala srovnávat a Nás nakopl gol z trestňáku na 3:1. Za pár minut 3:2 a začínalo býti veselo, když se srovnalo do přestávky, bylo moc dobře. Po přestávce jsme byli moc nabuzení a dokonce jsme se ujali vedení 4:3, ale dlouho nám to nevydrželo a soupeř srovnal. O pár minut později se ujal vedení 5:4. To už jsem si říkal, že i když prohrajem tak jsme neudělali ostudu a odvedli jsme kus práce, ale v nastaveném čase, kdy už jsme hráli na tři beky a tři útočníky, byl ve vápně faulován Tomason a kopala se penalta. Tep 200 za minutu, nikdo se nedívá, Brožáňo v klidu dává gol, je to 5:5. Propukla velká radost a ještě větší o minutu později, kdy je konec a všichni se objímají, poplácávají, poskakují, jako kdyby jsme vyhráli ligu mistrů. Ale pro Nás to byla taková Liga mistrů!!! Díky moc a jsem rád, že Nás na lávce netrefilo.
Gol na 3:1 dával Iza, jako vždy z trestňáku. Gol na 3:2 dával Sygi přímo z rohu, to byla ta 16 jak do hov... Gol na 3:3 Brožáňo dodělá účet 1. poločasu, jeho dělo golman pouští. Gol na 4:3 Tomason,pumelenice jako hrom, příště uber, aby si někoho nezranil, gol na 5:5 dával Brožáňo z penalty, zachoval si klid jako by to zvládl málo kdo. Celý tým bojoval a držel. Makal jeden za druhýho. Nebudu nikoho vyzdvihovat, pač bych se upsal a upadli by mi ruce. Super práce. Ahoj Láďa.

PS: Bordo jsme s tebou a v sobotu na place.
PS: Střídání Toma Adámka nebylo z výkonostních, ale taktických důvodů, pač byl nejdál a mi šetřili čas.
PS: Tak silný tým jako mají Pertoltice(tím nesnižuju kvality ostaních týmů) už letos nepotkáme, to byla síla, až na to sejto. To se Vám to střílelo:o).

Sestava: Brankář : Šimon Martin
Obrana: Beneš Zdeněk, Stárek Bohouš, Malý Petr, Mocek Milan
Záloha: Ismanický Jiří, Havel Jiří, JIreček Lukáš, Sýkora Boris(70. Adámek Tomáš, 91. Hobza Karel)
Útok: Harda Tomáš, Brož Zdeněk
Trenér: Pospíšil Vladislav st.