Oldřichov - Jokers 2:4

5. října 2008 v 18:04 |  Komemtáře k zápasům
Jokers je rozjetý jako válec. Co zápas to 4 goly a nedá se zastavit. I když první poločas to byli nervy, vedli jsme 1:0 a za 2 minuty bylo srovnáno. Zase jsme se trápili. Ještě že byla jistota vzad, jak obrana dirigovaná Zdendou tak Luky v bráně. O Přestávce se trochu zvýšili hlasy a nabudili jsme se do druhé půle. Šlo se na ně!! Nejlepší hráč posledních zápasů Zd. Brož dal hatrick. Hardič splnil limit gol na zápas, záloha hrála jako jeden muž a moc si pomáhali navzájem.A obrana jede na vlně kvalitních výkonů z posledních zápasů. No a Luky v bráně to je přeci extratřída. K celkovému hodnocení chci říct: první půle hrozná ve druhé se to hodně zlepšilo a hlavně díky Brožáňovi produktivitě vezeme3 body. Chci se zastavit ještě u Petra Malého jestliže se přestane stále válet a bude hrát tak jako v sobotu stane se z něj velký hráč který je pro klub nepostradatelný "Péťo jen tak dál".
Ps. Sobota doma Víska od 16h, odjezd od zimáku v 15h. Doufám ve splnění normy a když ne tak stačí 1:0 to se rovná 3 body.

Sestava: Brankář: Jireček Lukáš
Obrana: Zdenda Beneš, Malý Petr, Stárek Bohouš, Mocek Milan
Záloha: Ismanický Jiří, Hrouda Zdeněk(80. Čuba Martin), Sýkora Boris, Beneš Petr(75 Havel Jiří)
Útok: Harda Tomáš, Brož Zdeněk(83. Adámek Tomáš)
Trenér: Pospíšil Vladislav st., Sýkora Boris