29. října 2008 v 19:51 Debatní forum
V této rubrice spolu můžeme debatit a nemusíme hledat předešlé články.

Jokers - Bulovka "B"

28. října 2008 v 20:01 Komemtáře k zápasům
Dohrávka 1. kola měla pro Nás šťastný konec a 3 body zůstali doma. Nebylo to žádné mega představení fotbalové krásy, byl to spíš urputný boj. Terén byl asi největší soupeř pro oba týmy, ale je to za námi. Do poločasu jsme vedli 3:0, ale převahu jsme neměli, Skorovali jsme z brejku. Po přestávce jsme začali být výrazně aktivnější, ale v 77. jsme obdrželi laciný gol a soupeř začal hodně kousat. V 85. dali gol z pentle a báli jsme se o výsledek až do konce, ale dopadlo to dobře. Máme 20 bodů a je možnost překonat rekord v bodech po podzimu(20). Teď jsme ho srovnali, ale o to moc nejde, hlavně musíme makat a bojovat a hrát jako tým, pak se dostaví i výsledky, Ahoj Láďa

Sestava:
Brankář: JIreček Lukáš
Obrana: Beneš Zdeněk, Stárek Bohouš, Hrouda PAvel, Mocek Milan
Záloha: Sýkora BOris, Havel JIří(50. Beneš Petr), Hrouda Zdeněk(88. Čuba Martin), Malý Petr

Držení míče: 50%:50%

PS: Dnes jsme udělali na hostování Matěje Horáka a prodloužili jsme kontakt se Sygim a Šimpim.

Jokers - Horní 0:5

26. října 2008 v 18:26 Komemtáře k zápasům
Tak a jsme zpět na zemi. Horní Nás přehrála po všech směrech!!! Hrála trpělivě, čekala na své šance a ty přicházeli jak na bežícím páse. Jen díky nepřesnosti v jejich zakončení je pro nás to bůro docela dobré. My, až na šance Hobzáňa a Čubiče, jsme si nyvytvořili vůbec nic. Všichni hráli jako by je to nebavilo a soustředili se jen na chyby rozhodčího a ne na hru. No doufám, že příště to bude lepší, a když ne, tak budem držet při sobě. Ahoj Láďa

P.S.: Úterý dohrávka od 14:30h s Bulovkou. Odjezd od zimáku v 13:30h.

P.S.: My jsme Jokers, NE RASPENAVA!!!!

Sestava:
Brankář: Šimon Martin
Obrana: Beneš Zdeněk, MOcek Milan, STárek Bohouš, Hrouda Pavel(72. Hobza Karel)
Záloha: Ismanický Jiří, Sýkora Boris(70. Čuba MArtin), Havel JIří(60. Hrouda Zdeněk)

19. října 2008 v 19:39 Komemtáře k zápasům
Euforie pokračuje a Jokers veze bod, v což by nikdo před zápasem nevěřil, teda mimo lidí spjatých s tímto týmem, tam už si věří všichni. Hlavně věří jeden druhému a hrajem srdcem, tím je tento mančaft pro mě osobně nejsilnější ze všech týmů a může porážet kohokoli. A když prohraje tak se opět prokáže síla tohoto mužstva, je to totiž jedna velká rodina.
Začátek zápasu byl spíše horor, 7 minuta 3:0, to bylo na infarkt!!! BYli jsme všude pomalu, vypadalo to jak F1 a vedle ní traktor, ale postupem času se hra začala srovnávat a Nás nakopl gol z trestňáku na 3:1. Za pár minut 3:2 a začínalo býti veselo, když se srovnalo do přestávky, bylo moc dobře. Po přestávce jsme byli moc nabuzení a dokonce jsme se ujali vedení 4:3, ale dlouho nám to nevydrželo a soupeř srovnal. O pár minut později se ujal vedení 5:4. To už jsem si říkal, že i když prohrajem tak jsme neudělali ostudu a odvedli jsme kus práce, ale v nastaveném čase, kdy už jsme hráli na tři beky a tři útočníky, byl ve vápně faulován Tomason a kopala se penalta. Tep 200 za minutu, nikdo se nedívá, Brožáňo v klidu dává gol, je to 5:5. Propukla velká radost a ještě větší o minutu později, kdy je konec a všichni se objímají, poplácávají, poskakují, jako kdyby jsme vyhráli ligu mistrů. Ale pro Nás to byla taková Liga mistrů!!! Díky moc a jsem rád, že Nás na lávce netrefilo.
Gol na 3:1 dával Iza, jako vždy z trestňáku. Gol na 3:2 dával Sygi přímo z rohu, to byla ta 16 jak do hov... Gol na 3:3 Brožáňo dodělá účet 1. poločasu, jeho dělo golman pouští. Gol na 4:3 Tomason,pumelenice jako hrom, příště uber, aby si někoho nezranil, gol na 5:5 dával Brožáňo z penalty, zachoval si klid jako by to zvládl málo kdo. Celý tým bojoval a držel. Makal jeden za druhýho. Nebudu nikoho vyzdvihovat, pač bych se upsal a upadli by mi ruce. Super práce. Ahoj Láďa.

PS: Bordo jsme s tebou a v sobotu na place.
PS: Střídání Toma Adámka nebylo z výkonostních, ale taktických důvodů, pač byl nejdál a mi šetřili čas.
PS: Tak silný tým jako mají Pertoltice(tím nesnižuju kvality ostaních týmů) už letos nepotkáme, to byla síla, až na to sejto. To se Vám to střílelo:o).

Sestava: Brankář : Šimon Martin
Obrana: Beneš Zdeněk, Stárek Bohouš, Malý Petr, Mocek Milan
Záloha: Ismanický Jiří, Havel Jiří, JIreček Lukáš, Sýkora Boris(70. Adámek Tomáš, 91. Hobza Karel)

50. Hybl M. 4:4
60. Minarik 5:4

12. října 2008 v 13:38 Komemtáře k zápasům
TAk norma 4 golů na zápas splněna. Výsledek se, ale nerodil jednoduše tak jak se zdá. V první půli jsme měli sice více ze hry, ale neproměnili jsme 2-3 tutovky a Víska začala vystrkovat růžky na Náš vedoucí gol, který dal Isma po krásném pasu Péti Beneše odpověděli Vistečtí už za 7 minut. PO hrubce Zdendy Hroudy, který Vísku poslal do brejku a oni srovnali. SIce jsme byli stále lepší, ale nedokázali jsme sklidnit hru. Ztráceli jsme zbytečně balony, nepřihrávali jsme si na malou vzdálenost, špatná koncovka, nikdo se nenabízel, nikdo nechtěl balon. Ještě, že první půle skončila. Ve druhé došlo ke střídání a dolů šel mladší Beny a na plac šel Sygi(výkon nic moc, pač byl společensky unaven, ale na soupeře platil už svou přítomností). Hned 3 minuty po změně stran jsme daly gol na 2:1 po nádherné zdůrazňuji nádherné kolmici Lukáše Jirečka odčinil svoji hrubku Hroudič. Lukáš svou asistencí splnil to proč byl na hřišti a mohl střídat. On byl nějaký unavený asi z toho kola, kdy dal před zápasem asi 70km. Luki super:o). Další gol přidal Hardič, který je jako utržená mašina. Co zápas to gol a to samé platí i Brožáňovi, který sice gol nedal, ale 4 gol připíšem jemu. Pohrál si s obranou soupeře, odcentroval a zmatená Víska si ho tam foukla sama. 5. gol visel ve vzduchu. Jednu z mnoha šancí neproměnil pár vteřin před koncem Tomáš Adámek, no ale žádná škoda, kdo by za ním běžel do Jindřichovic kdyby to dal. no ale gol mu přejem tak příště Tome. Velmi dobře zápasi odehrává v poslední době obrana. Sice Boďa párkrát podběhl balon, ale on si dá příště pozor. A nebo si ho pohlídá Zdenda Beneš, který je srdcem týmu na hřišti. Je to borec a my si uvědomujem jak je důležité míti svého Benyho Šimpi v bráně dobrá práce. Jistota sama, A už se prý těší na Pertoltice. TAkže kluci dobrý výkon, ale příště se musíme zlepšit, pač to co stačilo na Vísku by asi na Pertoltice nestačilo a já myslím minimálně na bod. Zápas se hraje v sobotu v 15:30h, odjezd od zimáku ve 14:30h. Ahoj Láďa

Sestava: Brankář: Šimon MArtin
Obrana: Beneš Zdeněk, Mocek MIlan, Stárek Bohouš, Malý Petr
Záloha: Ismanický jiří, Hrouda Zdeněk, Beneš Petr(46. Sýkora Boris), Jireček Lukáš(50. HAvel Jiří)

11. října 2008 v 11:08 Členská základna

Jireček Lukáš - č.22, brankář, záložník a útočník, hostování z Pertoltic od r. 2000