Raspenava B : Jokers 2:2

7. září 2008 v 19:18 |  Komemtáře k zápasům
Ve vyrovnaném zápase jsme urvali bod, který má svou cenu. Domácí vedli 1:0. Na jejich gol odpověděl nádhernou trefou z 30m Isma. Po poločase domácí opět vedli ale 10 minut před koncem vyrovnal Brožáňo. Pak přišel vyhrocený závěr, na kterém se podílel rozhodčí, ale udržet chladnou hlavu v Raspenavě není snadně. To káždý ví. Já chci říct sám za sebe: Kluci mockrát dík za ten bod. Raspenava byla posílena o 4 hráče "A" týmu, ale znát to nebylo ba naopak na šance jsme byli asi lepší. Velmi dobrý výkon podal Lukáš Jireček v brance. Ten kluk je hrozný universal a na každém postu je 100%. Hrozně byl znát návrat Zdendy Beneše do sestavy a obrana zase klapala. Tím pádem se zlepšila hra zálohy a útoku. Záložníci Ismanický a Hrouda je zdili po lajnách jak motorové myši. Útoku prospěl návrat Zdendy Brože. Ti dva mohou s Hardičem hrát poslepu. Tak jen tak dál a příště 3 body. Ahoj Láďa
PS: Sobota 16h u zimáku ve FDL. 17h výkop v Krásáku proti Rapidu. Přijďtě povzbudit. Odjezd zajištěn.
Sestava: Brankář: JIreček Lukáš
Obrana: Bohouš Stárek, MAlý Petr, Beneš Zdeněk, Mocek Milan
Záloha: ISmanický JIří, Beneš Petr, Hrouda Zdeněk, Havel Jiří
Útok: Harda Tomáš, Brož Zdeněk
Trenér: Pospíšil Vladislav st., Sýkora Boris