Jokers - Rapid Dolní 5:1

14. září 2008 v 18:39 |  Komemtáře k zápasům
První poločas byl z naší strany takový fotbal, který jsme dlouho neviděli. Byla to oda na fotbal ze strany Jokers, ale jak to tak bývá nebylo nám to nic platné. Dali jsme gol, na který Rapid brzo dokázal odpovědět a tak, než aby naše skore narůstalo a zastavilo se třeba a nebudu přehánět na 6:7 golech za poločas tak jsme se trápili v koncovce. Záloha zásobovala útočníky jedním balonem za druhým, ale někdy chyběl krok, někdy byl míč krupčí, ale prostě chyběl ten final gol. Kdo by čekla že o poločase Jokers znervozní tak se velice mílil. V kabině panovala báječná nálada a po nervozitě ani památky. Nikdo ani na vteřinu nezapochyboval o výsledku a to se potvrdilo ve druhé půli. Opět to byli hra kočka myš prostě na jednu bránu. Lukimu v bráně byla pěkná kosa. Zato Brezovák z Rapidu se potil až do konce zápasu. Akce následovala akci. Něco vedle něco chytil a něco chytilo břevno, ale jinak gol gol gol gol. 5:1. Pěkný výsledek, ale když se do soupeřovi branky dá nasypat 15 golu tak by se to chtělo dát. Nás by taky nikdo nešetřil. Pískal rozhodčí Soukup a velmi mě překvapil s jakým přehledem utkání zvládl. TAk ahoj Láďa.
PS: Teď naše kvality prověří Kunratice. Jeden z libru tabulky. Sobota 16.30h, dojezd 15:30h od zimáku ve FDL.
Sestava: Brankář: JIreček Lukáš
Obrana: Beneš Zdeněk, Mocek Milan, Stárek Bohumil, Malý Petr(88. Hobza Karel.)
Záloha: Ismanický Iří, Sýkora BOris. POSpíšil Vladislav(78. Čuba Martin), Hrouda Zdeněk
Útok: Harda Tomáš, Brož Zdeněk
Trener: POspíšil Vladislav st.
Goly: 19. Hrouda Zdeněk 1:0