Září 2008

Jokers - Krásný les 4:1

28. září 2008 v 11:57 Komemtáře k zápasům
Tak po výprasku z minulího kola jsme si opět zpravili chuť a nandali jsme Krásnýmu lesu 4 kousky. Od saamého začátku jsme šli tvrdě za svým cílem, že chceme uspět. jenom na chviličku nás vykolejil úvodní gol hostů, ale opravdu jenom na chvíli. PAk už to byla jedna báseň. Krásák jsme přehráli jak technicky tak fyzicky. Dobře jsme kombinovali a soupeř jenom přihlížel našemu ťukesu. Hru režíroval nezmar Sýkora. V dobré formě dál pokračuje Brož, ikdyž nedal gol tak makal. Vyhrál spustu soubojů a přihrával na goly. Jednu jeho přihrávku proměnil v nádherný gol Hardič, který pak přidal ještě jeden. Z trestného kopu se opět trefil Isma a poslední gol dal bejamínek Čuba, který byl na hřišti 6 minut. Obrana i s brankářem předvedli bezchybný výkon až na chybu, kdy se nechal opít hostujícím Kravaren. PŘÍŠTĚ POZOR nemuselo by se to vyplatit. Jinak opravdu dost dobrý. Celý tým má za 1*. Jedna statistická věc: Průměrný věk našeho týmu v tomto utkání byl 30,8. Což je dost slušný oproti tomu, Krásák měl průměr 37 let. Příští zápas hrajem v sobotu v Oldřichově od 16h. Odjezd od zomáku ve FDl. Byli by dobré body. AHoj Láďa:o)
Sestava: Brankář: Šimon Martin
Obrana: Beneš Zdeněk, Mocek MIlan, Stárek Bohumil, Hrouda Pavel
Záloha: Hrouda Zdeněk(84. Adámek Tomáš), Ireček Lukáš(78. Čuba Martin), Ismanický Jiří, Sýkora Boris
Držení míče: 56:44
PS: Zápasu se taky zúčastnil Lukáš JIreček to píšem jen proto že mě slušně požádal, jetsli by se nenašli dva řádky. TAk mu musíme vyhovět, ale vyhovět nemůžem Fráňovi, který chtěl připsat všechny 4 goly sobě. Hrál dobře, ale nejde to. Tak se omlouvám :o). Ahoj Láďa

Kunratice - Jokers 8:4

21. září 2008 v 20:35 Komemtáře k zápasům
Tak jsme dostali lekci!! Ale co. když nejde o život tak nejde o nic. Se soupeřem jsme dokázali hrát jen 25 minut a pak po dobu co byl na hřišti veterán Boris Sýkora, který ale dopadl stejně jako nimulé kolo Vladislav Pospíšil a je opět mezi marody. V první půli, dokud jsme hráli po stranách. tak to šlo, ale jakmile jsme začali hrát středem hřiště bylo to špatné. Trefovali jsme prvního hráče soupeře, přihrívky byli nepřesné, balon byl hned u našeho vápna a tam místo toho než bychom balon uvalili, tak jsme se nevyvarovali individuálních chyb a byli z toho goly. Kunratice proměnili vše na co sáhli a my jsme trochu selhali i v koncovce, ale tým nechci říci, že bychom vyrovnali to bychom si ani nezasloužili. Druhá půle byla opdoba té první, až ne světlích 15 minut co byl na hřišti Sygi. Rozdával balony a vypadalo to slibně, ale musel střídat a zase to byla jen šeď, ale i z toho zápasu musím vybrat positiva. Výborná zápas odehrál Zdenda Brož. Dřel jako kůň. Šimpi byl taky dobrý. Za žádný gol nenese vinu a taky něco vychytal.v dobrém světle se ukázal Boďa. Bohumile jen tak dál a premiéru si odbyl Tomáš Adámek. Musí se sehrát s týmem. Jinak do party zapadl. Takže hoši hlavy nahoru. Přeci se z toho nepo... !! já jsem hlavně rád za to co se dělo po zápase v kabině to byyla pohoda. Díky za to týme. ahoj Láďa :o)
Ps. Sobota 27.9. od 10h v Kr. Lese s Kr. Lesem. odjezd 9h od zimáku. Věřim v body a kdyžnebudou tak co, tak nic ((:
Sestava: Brankář - Šimon Martin
Obrana: Stárek Bohouš, Benež Zdeněk, MAlý Petr, MOcek Milan
Záloha: Hrouda Zdeněk(Hobza Karel 70), Havel Jiří(46. Sýkora Boris, 60. Adámek Tomáš), Beneš Petr, Ismanický JIří

14. září 2008 v 18:39 Komemtáře k zápasům
První poločas byl z naší strany takový fotbal, který jsme dlouho neviděli. Byla to oda na fotbal ze strany Jokers, ale jak to tak bývá nebylo nám to nic platné. Dali jsme gol, na který Rapid brzo dokázal odpovědět a tak, než aby naše skore narůstalo a zastavilo se třeba a nebudu přehánět na 6:7 golech za poločas tak jsme se trápili v koncovce. Záloha zásobovala útočníky jedním balonem za druhým, ale někdy chyběl krok, někdy byl míč krupčí, ale prostě chyběl ten final gol. Kdo by čekla že o poločase Jokers znervozní tak se velice mílil. V kabině panovala báječná nálada a po nervozitě ani památky. Nikdo ani na vteřinu nezapochyboval o výsledku a to se potvrdilo ve druhé půli. Opět to byli hra kočka myš prostě na jednu bránu. Lukimu v bráně byla pěkná kosa. Zato Brezovák z Rapidu se potil až do konce zápasu. Akce následovala akci. Něco vedle něco chytil a něco chytilo břevno, ale jinak gol gol gol gol. 5:1. Pěkný výsledek, ale když se do soupeřovi branky dá nasypat 15 golu tak by se to chtělo dát. Nás by taky nikdo nešetřil. Pískal rozhodčí Soukup a velmi mě překvapil s jakým přehledem utkání zvládl. TAk ahoj Láďa.
PS: Teď naše kvality prověří Kunratice. Jeden z libru tabulky. Sobota 16.30h, dojezd 15:30h od zimáku ve FDL.
Sestava: Brankář: JIreček Lukáš
Obrana: Beneš Zdeněk, Mocek Milan, Stárek Bohumil, Malý Petr(88. Hobza Karel.)
Záloha: Ismanický Iří, Sýkora BOris. POSpíšil Vladislav(78. Čuba Martin), Hrouda Zdeněk

7. září 2008 v 19:18 Komemtáře k zápasům
Ve vyrovnaném zápase jsme urvali bod, který má svou cenu. Domácí vedli 1:0. Na jejich gol odpověděl nádhernou trefou z 30m Isma. Po poločase domácí opět vedli ale 10 minut před koncem vyrovnal Brožáňo. Pak přišel vyhrocený závěr, na kterém se podílel rozhodčí, ale udržet chladnou hlavu v Raspenavě není snadně. To káždý ví. Já chci říct sám za sebe: Kluci mockrát dík za ten bod. Raspenava byla posílena o 4 hráče "A" týmu, ale znát to nebylo ba naopak na šance jsme byli asi lepší. Velmi dobrý výkon podal Lukáš Jireček v brance. Ten kluk je hrozný universal a na každém postu je 100%. Hrozně byl znát návrat Zdendy Beneše do sestavy a obrana zase klapala. Tím pádem se zlepšila hra zálohy a útoku. Záložníci Ismanický a Hrouda je zdili po lajnách jak motorové myši. Útoku prospěl návrat Zdendy Brože. Ti dva mohou s Hardičem hrát poslepu. Tak jen tak dál a příště 3 body. Ahoj Láďa
PS: Sobota 16h u zimáku ve FDL. 17h výkop v Krásáku proti Rapidu. Přijďtě povzbudit. Odjezd zajištěn.
Obrana: Bohouš Stárek, MAlý Petr, Beneš Zdeněk, Mocek Milan
Záloha: ISmanický JIří, Beneš Petr, Hrouda Zdeněk, Havel Jiří
Trenér: Pospíšil Vladislav st., Sýkora Boris