Přípravný zápas - Jokers - Opolno 4:5

11. srpna 2008 v 20:08 |  Komemtáře k zápasům
Ve velmi kombinované sestavě jsme odehráli poslední zápas před mistrovskou sezonou. Domácí se ujali velmi ryhcle vedení 2:0 a byli lepším týmem. Po změně stavu jsme se zvedli a stahovali jsme pomalu skoré, ale jeden gol nám chyběl.
Sestava: Kozák Petr, Beneš Zdeněk, Hrouda Pavel, Sýkora Boris, Pospíšil Vladislav, Ismaický JIří, Hrouda Zdeněk, Harda Tomáš, Strnad Petr, Harda Pavel
Goly: 3x Harda T.
1x Hrouda Zd.
V sobotu 1. mistrovský zápas doma s Bulovkou od 17h. Odjezd 16h od zimáku ve Fdl. Přjďte nás povzbudit.
Ahoj Láďa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čurdis Čurdis | 12. srpna 2008 v 15:13 | Reagovat

Tak nebyl to špatný nápad si zahrát v Polsku. Zápas byl veden hodně slušně. Škoda že byli kluci na dovolených a nebo měli jiné důvody, že nejeli na zápas. Ale to je život.Zaspal se začátek zápasu, ale druhý poločas si už každý našel své místo a začalo se hrát i zodpovědně dozadu. Sám za sebe bych rád vyzdvihl výkon bratrů Hroudičků. Fakt super.

Na druhou stranu bych se rád vyjádřil k panu nedotknutelnýmu (Ízoj). To jak jsi se ke mě o poločase choval, mě dost štve. Už je to podruhé co jsi se tak projevil na mou osobu. Vím že v týmu toho moc nenahraji a nikdy jsem o sobě neřekl, že jsem fotbalista. Ale to samé řeknu já o tobě. A pokud si myslíš, že když ostatní kolem tebe choděj po špičkách, aby tě nenaštvali a ty se nepochopitelně nafoukl, tak já takovej nebudu a nejsem. Pokud na to sereš a hraješ jen dopředu a ještě ničemně, tak si to řeknu pokaždý. Zamysli se nad sebou. Mrzí mě že to sem píšu, ale musel jsem.

Jinak v nové sezóně nám přeji hodně pohody, dobrých zápasů a žádné zranění.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama