Přípravný zápas - Jokers - Markoltice 2:5

3. srpna 2008 v 14:24 |  Komemtáře k zápasům
V našem prvním přípravném zápase se nám herně dařilo jen v prvním poločase, kdy jsme prohrávali jen 1:2, když náš gol dával Hrouda Z., hned po půly vyrovnával Ismanický J., ale v zápětí se Markoltice ujali vedení a pak už to s námi šlo z kopce. Odešli jsme fyzicky a tím pádem vázla i kombinace. Poláci byli všude dříve, ale musíme najít nějaké pozitivum: Jak už jsem říkal první půle byla herně dost slušná a ve druhé jsem si aspoň zaběhali, teda kdo chtěla. Nikdo se nezranil: Hráli hráči po rekonkalescenci. Vrátil se Petr Malý a hlavně máme velmi kvalitního brankáře, který nám dal přednost před novým městem. Díky. Příští týden hrajeme opět s Poláky (Opolno) u nich v 11h, neděle, kdo se chce podívat tak v 10h u zimního stadionu ve Fdl. Odvoz Zajištěn. Ahoj Láďa Sestava - Brankář: Šimon Martin(Malý Petr) Obrana: Stárek Bohouš, Beneš Zdeněk, Hrouda Pavel, MOcek Milan Záloha: Ismanický Jiří, Gottler Vladislav(Pospíšil Vladislav), Malý Petr(Sýkore Boris), Hrouda Zdeněk ŮTok: Brož Zdeněk, Havel Jiří