Nové město - Jokers 2:3

26. srpna 2008 v 21:07 |  Komemtáře k zápasům
Vstup do nové sezony se nám podařil náramně a na horké půdě ve Městě jsme získali 3 body. Střelecky jsme se prosadili jen v první půly, kdy naše goly dali Lukáš JIreček, Malý Petr, Hrouda Zdeněk. Domácí proti nám kopali 2 penalty. Ze hry si toho moc nevytvořili, i když ve druhý půly měli územní převahu. MY jsme se dost bránili a utočili jen z brejku, ale žádný jsme neproměnili v uklidňující gol, ale o to víc jsme si ty body museli vydřít všichni až na dno. Nemůžu nikoho vyzdvihovat, Všichni dřeli a byli platný pro tým, ale musim se zmínit o LUKÁŠI JIREČKOVI jenž dal svůj premierový gol mezi dospělími. On je ještě mladý a dá jich spousty. Taky chci poděkovat asi 30 fanouškům jenž nám vytvořili atmosféru za niž by se nemusela stydět Bohemka v Gambrinus lize takže moc děkujem. Je vydět že Jokers má zvuk. Body jsou doma, ale musíme se dobře připravit na sobotu, kdy od 17h hostíme Hejnické B. ODjezd na zápas v 16h od zimáku ve Frýdlantě. Tak AHoj Láďa
Sestava: Brankář - Šimon Martin
Obrana: Beneš Zdeněk, Stárek Bohouš, MOcek Milan, Malý Petr
Záloha: Ismanický Jiří, Hrouda Zdeněk, Havel Jiří, Pospíšil Vladislav (70. Strnad Petr)
Útok: Harda Tomáš, JIreček Lukáš(88. Čuba Martin)
Goly: 13. Lukáš JIreček 0:1
16. Petr Malý 0:2
25. JIří Zíma 1:2
35. Zdeněk Hrouda 1:3
50. Jiří Zíma 2:3
ŽK: MAlý Petr 30., NM. 4x
ČK: Zíma Jiří 89.
Rohy: 12-8
Držení míče 55%:45%
PS - Střídání hráče Lukáše JIrečka bylo jen taktické. Trenér ho střídal, protože byl nejdál a šetřili jsme čas. On byl totiž skvělí. Čau Luky.. :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lukáš  zvaný nejlepší lukáš zvaný nejlepší | E-mail | 27. srpna 2008 v 20:39 | Reagovat

Ahoj loupežníci

Je pravda že jsem byl dobrej,ale fotbal není o jednotlivcích ,nýbrž o kolektivu a tak když hraji v dobrém teamu musím i já být super.Je dobře že na tyhle stránky píše někdo kdo tomu rozumí a překvapení bylo když jsem zjisti že to není Láďa (Vláďa)jo a když už píšu o něm tak mu musím poděkovat za jeho výkon a těch spousty chtěných přihrávek,to kdyby se mu každá pátá povedla tak se nalítám jako blbec…….tak jen tak dál ať to kope  a zdraví vydrží!!!!  jinak hurá na Hejnice ……a velké dík autorovi všech řádků :o)

2 Čurdis Čurdis | 28. srpna 2008 v 18:44 | Reagovat

Ahoj borci,

tak úvod do soutěže se povedl, což je moc dobře. Protože každý začátek je těžký. Můj typ vyšel na 100% a to že 3 body urvete.

Jsem rád, že se zapracovávají i mladíci jako je již zmiňovaný Lukáš. Jednou bude vážně výborný. Ještě ale musí hodněkrát přejet Albrechťák na kole než se tak stane. Ale mládí v před.

Takže hodně štěstí proti Hejnicím a zase věřím ve 3 body.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama