Horní Řasnice : Jokers 1:0

15. června 2008 v 18:05 |  Komemtáře k zápasům
Ve velmi vyrovnaném zápase vyhráli domácí zásluhou jediné trefy v 56. minutě. V první půly jsme byli druhému týmu tabulky výce než vyrovnaným soupeřem. Ale jelikož jsme nedokázali proměnit ani jedno ze svých mnoha dobře se vyvíjejících akcí, zůstával stav 0:0. Po přestávce převzali otěže zápasu domácí, ale že by Nás drtili se taky říci nedá. Od 75. minuty jsme na hřišti kralovali opět my. Ale zbrklost v koncovce a špatné řešení některých situací Nám neumožnilo dát gol. Nedá se nic dělat. Nemůžem vše vyhrát, i když by to bylo pěkné. "Ale ta Horní je dobrý team". P.S. : Jinak se těším na poslední zápas a hlavně na to co se bude dít po něm nahoře ve "VĚTROVĚ". Všechny z Jokers s manželkami srdečně zvu na rozlučku se sezonou 07 - 08. To bude mazec. Ahoj Láďa
Sestava Jokers: Brankář: Šimon Martin
Obrana: Beneš Zdeněk, Mocek Milan, Stárek Bohouš, Kvapil Tomáš
Záloha: Turecký Josef(61. Beneš Petr), Gittler Vladislav, Hrouda Zdeněk, Ismanický Jiří
Útok: Brož Zdeněk, Harda Tomáš
Goly: 56. Lesek 1:0
ŽK: 3-3 30. Turecký