Červen 2008

Turnaj v Polsku

29. června 2008 v 17:26 Akce
V sobotu 28.6. 2008 se Jokers zůčastnil mezinárodně obsazeného turnaje v polském městě Bogatyna. Turnaje se zúastily 4 týmy: 2 polské LZS Dziastoszyn - Posada, Lks Jasnica opolno zdroj, 1 německý VFB 1922 Bischofferode a 1 český FC Jokers výborný team.
V turnaji jsme obasadili 3 místo, když o našem umístění rozhodoval poslední zápas z Němci, kdybychom vyhráli byli bychom 2 a taky jsme vedli, ale Němci vyrovnali a my jsme se strachovali, ybchom neprohráli. To by jsme skončili 4, ale remízu jsme udrželi a tím i stupně vítězů. Celý turnaj byl velmi těžký. Odehráli jsme ho v 11 lidech bez střídání až na první zápas kdy se urval Míša Čurda a přijel nám píchnout, ale pak už nebyli nikdo a poslední zápas jsme odchodili a to dokazuje jak je ten Jokers velmi silný tým: "haaaaa" a jak je těžké ho porazit i v zahraničí.
Nechci nikoho vyzdvinout, protože se všichni sáhli až na dno za to jim díky, ale musim pochválit Matěje Urbana (15), který na svůj věk předvedl výborný výkon a nebýt jeho zákroku nevím jak by to s náma dopadlo.
Nejhezčí okamžik turnaje stav zápasu 1:0 pro posadu. 2 vteřiny do konce zápasu Petr Beneš si staví míč rozbýhá se k trestnému kopu. Kope! Míč letí přes zeď kde jej někdo mírně tečuje a padá k pravé tyči a vlní se síť. Gooool!!! A petr se raduje jak malé dítě. KOmentář: Péti: takhle šťastný jsem nikdy nebyl. Díky Péťo!!!
Taky děkuju všem fandům co s námi vyrazili, doufám, že jsme ji udělali radost. Ahoj Láďa
Obrana - Hrouda Zdenek, Beneš Zdeněk, Mocek Milan, Kvapil Tomáš
Záloha - Pospíšil Vladislav, Čurda Michal, KOžarik Milan, Beneš Pter, Ismanický Jiří

22. června 2008 v 17:08 Komemtáře k zápasům
Po prvním poločase byl stav 1:0 a byli jsme dost sklamaný, protože jsme si před zápasem řekli, že budeme hrát hodně ofenzivně, což se nedařilo, ba naopak jsme se dost bránili a spíš vyráželi do brejku a jeden se podařilo proměnit. To druhý poločas se hrál už podle našich představ a na Pertoltice se hrnul útok za útokem a brzy jsme měli dostatečný náskok , že mohli naskočit i kluci z lavičky, aby si zahráli. Skore se zastavilo na šesti golech. Mohlo jich být monohem víc, ale při takovém skore nás to až tak nemusí mrzet, že jsme nedali a tak jsme si mohli oslavně a naposledy v tét o sezoně "zařvat" a rýpnout si do presidenta Pertoltic "DÁME VÁM BŮRA". Letošní sezona nám skončila a byla velmi úspěšná. 1. Rekordní počet bodů 40
2. Poprvé v historii aktivní skore
3. Aktivní výhry proti prohrám
4. V tabulce pravdy jsme v plusu
Chci Vám všem moc a moc poděkovat za tuto nádhernou sezonu. Udělali jste mi moc velkou radost!! Jen mě mrzí, že jsem u toho nemohl být s vámi po celou sezonu na hřišti, že u toho nemohl po celou sezonu být Sigi, který by týmu ještě velmi pomohl, což ukázal v posledním zápase, že nemohl u toho být Kaťan Náš velký kapitán a mohl by u toho být více i Čurdis to pískání mu stejně moc nejde ha ha.
Jinak všem moc děkuju a můžu říct, kdo nehrál za Jokers jako by nebyl!!!
Sestava: Brankář: Šimon Martin
Obrana: Beneš Zdeněk, Stárek Bohouš, Kvapil Tomáš(70. Sýkora Boris), Mocek Milan
Záloha. Havel Jiří(65. Hobza Karel), Hrouda Zdeněk(46. Beneš Petr), Ismanický jiří, Jireček Lukáš

15. června 2008 v 18:05 Komemtáře k zápasům
Ve velmi vyrovnaném zápase vyhráli domácí zásluhou jediné trefy v 56. minutě. V první půly jsme byli druhému týmu tabulky výce než vyrovnaným soupeřem. Ale jelikož jsme nedokázali proměnit ani jedno ze svých mnoha dobře se vyvíjejících akcí, zůstával stav 0:0. Po přestávce převzali otěže zápasu domácí, ale že by Nás drtili se taky říci nedá. Od 75. minuty jsme na hřišti kralovali opět my. Ale zbrklost v koncovce a špatné řešení některých situací Nám neumožnilo dát gol. Nedá se nic dělat. Nemůžem vše vyhrát, i když by to bylo pěkné. "Ale ta Horní je dobrý team". P.S. : Jinak se těším na poslední zápas a hlavně na to co se bude dít po něm nahoře ve "VĚTROVĚ". Všechny z Jokers s manželkami srdečně zvu na rozlučku se sezonou 07 - 08. To bude mazec. Ahoj Láďa
Sestava Jokers: Brankář: Šimon Martin
Obrana: Beneš Zdeněk, Mocek Milan, Stárek Bohouš, Kvapil Tomáš
Záloha: Turecký Josef(61. Beneš Petr), Gittler Vladislav, Hrouda Zdeněk, Ismanický Jiří

8. června 2008 v 20:14 Komemtáře k zápasům
Jelikož soupeř přijel jen s 10 hráči bylo jen otázkou času, kdy Naši kluci začnou dávat branky, a protože Jiří Ismanický dal gol už v 6. minutě a další Zdeněk Brož ve 20. tak nebylo co řešit. Další branky dali Zdenda Hrouda, Tomáš Harda, Bohouš Stárek a ještě Jednou Zdenda Brož. Zápas proběhl v klidu, i když to u mužstva s názvem Raspenava zní divně!!! Pískal Rohodčí Janus a lehčí zápas v kariéře asi nepískal, Teď Nás čeká Horní a to bude jiný oříšek. Jinak Jsme výhrou nad Raspenavou překonali klubový rekord v bodech z roku 2007. 36b. Nyní máme 37b. a stále není konec!!! Ale není všechno zase úplně růžové. Jedna sezona pomalu končí a my budeme řešit co dál. Do 23.6. se podávají přihlášky na sezonu 08-09 a stále není jasno okolo hřiště a ani o hráčském kádru. No nic uvidíme, tak ahoj Láďa.
Obrana: Beneš Zdenek, Hrouda Pavel, Stárek Bohouš, Strnad Petr(80. Pospíšil Vladislav)
Záloha: Gittler Vladislav, (46. Hobza Karel), Ismanický Jiří, Hrouda Zdenek, Kvapil Tomáš

1. června 2008 v 21:28 Komemtáře k zápasům
V nervy drásajícím zápase se kluci z Jokersu kousli a hráli jako o život. Nemůžu nikoho ani vyzdvihnout, protože dnes si zasloužili všichni absolutorium a já jim za ten výkon mockrát děkuji. Ukázali jak je fotbal krásná hra "jen pro vítězě". Musim uznat, že prohrát golem v 90. minutě je moc kruté. I my už jsme si říkali těsně před koncem, že bod je dobrý, protože Město proti Nám postavilo kvalitní kádr a o to je ta výhra cenější. Ještě jednou kluci mockrát díky, děláte Nám radost. Ahoj Láďa
Obrana: Beneš Zdeněk, Mocek Milan, Stárek Bohouš, Hrouda Pavel
Záloha: Beneš Petr(45. Havel Jiří), Hrouda Zdeněk, Ismanický Jiří(70. Jireček Lukáš), Kvapil Tomáš
Útok: Hrada Tomáš, Brož Zdenek
Goly: 30. Merhout 1:0
31. Hrouda Zd. 1:1