Jokers - Rapid 5:2

26. května 2008 v 7:10 |  Komemtáře k zápasům
Jokers splnil papírové předpoklady, ale nebylo to jednoduché jak ukazuje výsledek. Po 4 neproměněných tutovkách, přišla zcela vymyšlená penalta, kterou proměnil hostující Chlebek. Naši chlápci znervozněli. Naštěstí do poločasu vyrovnal Tomek Harda. O přestávce panovala v kabině dusná atmosféra, ale borci si vše vyříkali a trenéři Pospíšil st. a Boris Sýkora je v té chvíli povzbudili a do sestavy nezasahovali. Do druhého poločasu vběhl Jokers jak ho známe. Pod dirigentskou taktovkou Lukáše Jirečka smetli soupeře za 10 minut ze hřiště a mohli jsme střídat. Za výborného Lukáše nastoupil Martin Čuba po 1/2 roce a mohl dá 3 goly, ale bohužel radši připravoval a kluci nedali. Za Pepu Tureckého po roce nastoupil Petr Strnad. No a místo Petra Beneše šel manažer Karel Hobza. Za Rapid snižoval na 5:2 Pospíšil Zdenek, takže Jokers dal 6 golu, protože Žuňo je v Rapidu na hostování. Naposledy k Lukášovi: Ať od něj nečtem stížnosti, že na něj zapomínáme. K výhře přispěl dvěma asistencemi a golem z penalty, ale tu bych kopl líp ze sádrou na obou nohách:-D... Ahoj Láďa
Sestava: Brankář: Martin Šimon
Obrana: Beneš Zdeněk, Turecká Josef(72. Strnad Petr), Bohouš Stárek, Kvapil Tomáš
Záloha: Benše Petr(75. Hobza Karel), Ismanický Jiří, Havel Jiří, JIreček Lukáš(73.Čuba Martin)
Držení míče: 65%:35%
P.S. - V Sobotu je pochod malá a velká ťapka nejen pro rodiny. Srza 8:30h u Husovy školy. Pojďte se roptýlit před nedělním zápasem v Novém městě.