Květen 2008

Jokers - Rapid 5:2

26. května 2008 v 7:10 Komemtáře k zápasům
Jokers splnil papírové předpoklady, ale nebylo to jednoduché jak ukazuje výsledek. Po 4 neproměněných tutovkách, přišla zcela vymyšlená penalta, kterou proměnil hostující Chlebek. Naši chlápci znervozněli. Naštěstí do poločasu vyrovnal Tomek Harda. O přestávce panovala v kabině dusná atmosféra, ale borci si vše vyříkali a trenéři Pospíšil st. a Boris Sýkora je v té chvíli povzbudili a do sestavy nezasahovali. Do druhého poločasu vběhl Jokers jak ho známe. Pod dirigentskou taktovkou Lukáše Jirečka smetli soupeře za 10 minut ze hřiště a mohli jsme střídat. Za výborného Lukáše nastoupil Martin Čuba po 1/2 roce a mohl dá 3 goly, ale bohužel radši připravoval a kluci nedali. Za Pepu Tureckého po roce nastoupil Petr Strnad. No a místo Petra Beneše šel manažer Karel Hobza. Za Rapid snižoval na 5:2 Pospíšil Zdenek, takže Jokers dal 6 golu, protože Žuňo je v Rapidu na hostování. Naposledy k Lukášovi: Ať od něj nečtem stížnosti, že na něj zapomínáme. K výhře přispěl dvěma asistencemi a golem z penalty, ale tu bych kopl líp ze sádrou na obou nohách:-D... Ahoj Láďa
Sestava: Brankář: Martin Šimon
Obrana: Beneš Zdeněk, Turecká Josef(72. Strnad Petr), Bohouš Stárek, Kvapil Tomáš
Záloha: Benše Petr(75. Hobza Karel), Ismanický Jiří, Havel Jiří, JIreček Lukáš(73.Čuba Martin)
Držení míče: 65%:35%
P.S. - V Sobotu je pochod malá a velká ťapka nejen pro rodiny. Srza 8:30h u Husovy školy. Pojďte se roptýlit před nedělním zápasem v Novém městě.

Krásný les : Jokers 1:1

18. května 2008 v 18:53 Komemtáře k zápasům
Do 70. minuty byl Krásák aktivnější, ale potom museli střídat "Paliče" ,celá hra se jim rozpadla a Naši kluci začali mít převahu, kterou okořenil golem 76. minuty Zdenda Brož. A to i přes abcence 3 hráčů základní sestavy se nám tento bod z venku podařilo urvat. Svých druhých 20 vteřin na hřišt si po roce užil Láďa Pospíšil :-D.
A nakonec přejeme Borisu Sýkorovi ať mu to dobře dopadne a brzo se uzdraví. Snad si tým z roku 2006 zahraje někdy pohormadě. Může se stát, že už to nebude v Kr. lese, ale někdo to uřčitě bude, něco vymyslíme. JOKERS NIKDO DO KOUTA HNÁT NEBUDE!!!. Kdyby někdo z Vás měl přehled o volných hřištích nebo rovnější louce ozvětě se ať máme na podzim něco svého. Výbor Jokers také nespí a už dnes jsme něco rozjednali. Ahoj Láďa
Sestava Jokers: Brankář: Jireček Lukáš
Obrana: Beneš Zdenek, Turacký Josef, Mocek Milan, Stárek Bohumil,
Záloha: Beneš Petr(91. POspíšil Láďa), Gitler Láďa, Hrouda Zdenek, Ismanický Jiří

11. května 2008 v 19:46 Komemtáře k zápasům
Ze začátku to vypadalo, že to bude jednoduchý zápas. Po dvou golech Tomáše Hardy, následovali neproměněné tutovky a neuznaný gol!! Ale od 78 minuty, kdy do té doby velmi dobře chytající Martin Šimon, pustil laciný gol. Kunratice ožily a poslednách 10 minut jsme byli pod velkým tlakem, ale Martin v nich odčinil svou hrubku. Po půl roce nastoupll Bohouš Stárek "SOLIDNÍ VÝKON." Slabší výkon podal rozhodčí Hrníčko, ale tím nebrečíme, bylo to na obě strany stejné.
Sestava Jokers: Brankář - Martin Šimon
obrana - Stárek Bohumil, Beneš Zdenek, Kvapil Tomáš, Milan Mocek
Záloha - Ismanický Jiří, Havel Jiří(88. Beneš Petr), Hrouda Zdeněk, Gitler Vlladislav
Útok - Brož Zdenek, Harda Tomáš(91. Pospíšil Vladislav)

5. května 2008 v 21:45 Komemtáře k zápasům
Tak máme těch 7 golů zpátky. Višňovské mládí nás zcela jasně přehrálo a po 20 minutách to vypadalo ještě na větší debakl, ale musím pochválit naše kluky za to , že se snažili stále hrát.
Komentář po zápase - Boris Sýkora: Asi se na ten fotbal vys...., aby jsme to tak nekazili, a dáme se na jiný sport. Třeba na kuličky.
Sestava Jokers: Brankář- Jireček Lukáš
Obrana - beneš Zdenek, Hrouda Pavel, Ismanický Jiří, Mocek Milan
Záloha - Beneš Petr, Havel Jiří, Čurda Michal (70. Sýkora Boris, 80. Hobza Karel), Hrouda Zdenek

3. května 2008 v 21:00 Komemtáře k zápasům
V dohrávce 3. kola jsme konečně protrhli střeleckou smůlu a nasypali jsme do soupeře co se do něj vešlo. Tomáš Harda vytvořil nový rekord ve střelených golech v jednoum zápase. A to 5 a stačilo mu na to 65 minut. A radši jsem ho vystřídali, aby si nevystřílel střelný prach. VÝstavní gol dal Jiří Ismanický přímo do růžku z 25 metrů. No a Jiří Havel dal gol takovou klasickou Havlovskou dorážkou. Velkou zásluhu na prvních 4 golech měl jeden ze dvou zkušených hráčů (veteránů) Boris Sýkora, ale pak se ozvalo jeho zraněné koleno. To si Bulovka oddychla. Zápasu přihlíželo cca 100 diváků. A opět velmi dobrý výkon podal rozhodčí Pelikán. Komentář manažera Hobzi k výsledku: DOST DOBRÝ VÝKON, DOUFÁM ŽE JE TO TROŠKU NEBUDÍ NA DALŠÍ ZÁPASY.
Sestava Jokers: Brankář: Šimon Martin
Obrana: Mocek Milan, Beneš Zdenek, Hrouda Pavel, Ismanický Jiří
Záloha: Havel Jiří, Sýkora Boris(35. Turecký), Hrouda Zdenek, Gitler Vladislav
Útok: Harda Tomáš(654. Jireček Lukáš), brož Zdenek
Goly: 2. Harda 1:0